احتمال رونمایی از نسل پنجم آیپد ایر با صفحه نمایش OLED در سال جدید میلادی

احتمالا اپل از نسل پنجم آیپد ایر با صفحه نمایش OLED در سال جدید میلادی رونمایی کند

به نظر می‌رسد اپل تصمیم دارد از نسل پنجم آیپد ایر با صفحه نمایش OLED که ابعاد آن 10.8 اینچ است، در سال جدید میلادی عرضه کند. بعد از آن در سال 2023، نوبت به رونمایی از دومین آیپد OLED این شرکت خواهد رسید.

آیپد ایر

این محصول جدید اپل، که 10.8 اینچی بوده و احتمالاً نسل پنجم آیپدها خواهد بود. صفحه نمایش این دستگاه، یک صفحه نمایش سخت OLED خواهد بود که در آن، مواد ارگانیک و غیر ارگانیک، در لایه‌های جایگزین، روی هم قرار می‌گیرند. مواد ارگانیک، از صفحه نمایش در برابر آب و اکسیژن مراقبت خواهند کرد. از گزارشات اینچنین بر میآید که اپل تصمیم دارد در سال 2023، به تولید چند آیپد با نمایشگر OLED بپردازد که در آنها بجای پنل سخت، پنل منعطف OLED استفاده خواهد شد. محصولات جدید سال 2023، به احتمال زیاد به فناوری LTPO مجهز خواهند شد تا نرخ نوسازی 120 هرتزی پروموشن، در اختیار کاربران قرار بگیرد.

با توجه به این گزارش منتشر شده که به اندازه 10.8 اینچی این تبلت اشاره کرده است، احتمالاً قصد اشاره به نسخه بعدی آیپد ایر را داشته است. آخرین بار اپل از این تبلت در پاییز سال قبل رونمایی کرد که در آن، از تراشه قدرتمند A14 بایونیک استفاده کرده بود. همچنین مینگ‌چی کو، تحلیلگر مشهور در زمینه تکنولوژی، قبلاً گفته بود که نسخه جدید این تبلت در سال 2022 با نمایشگر OLED رونمایی خواهد شد.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
شکایت کاربران iPhone11 از وجود رنگ سبز بر روی صفحه نمایشگر
کلیدواژه : آیپدآیپد ایر
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.