احتمال عرضه آیپد ایر با نمایشگر اولد در سال 2023

احتمالاً اپل از آیپد ایر با نمایشگر اولد در سال 2023 رونمایی خواهد کرد

با توجه به اینکه بعضی از منابع ادعا کرده بودند که آیپد ایر با نمایشگر اولد سال جدید میلادی از راه خواهد رسید، اما حالا طبق گزارشات، به نظر می‌رسد این محصول تا سال 2023 میلادی عرضه نخواهد شد.

آیپد ایر

گزارش‌ها و اخبار زیادی از سوی منابع مختلف، ادعا کردند که قرار است آیپدی با نمایشگر اولد منتشر شود. خبرهای غیر رسمی زیادی هم، گفتند که این تکنولوژی در حال توسعه و پیشرفت است. اکنون شرکت اپل، تنها برای برخی از محصولات خود، مثل گوشی‌های آیفون، اپل واچ و تاچ بار مک بوک پرو از این نمایشگر خاص استفاده می‌کند. اما حالا به نظر می‌رسد این غول تکنولوژی، تصمیم گرفته است تا در سیستم‌های مک و آیپد خود هم از این تکنولوژی خاص و پیشرفته بهره ببرد.

اخبار زیادی اعلام کرده‌اند که آیپد آینده اپل، قرار است یک سال زودتر از پیش بینی DSCC عرضه شود؛ البته این اخبار از سوی منایع غیر رسمی بودند. یکی از منابع خبری، اعلام کرده است که اپل در سال 2022 یک آیپد با نمایشگر 10.8 اینچی و مجهز به تکنولوژی مذکور عرضه خواهد کرد. برخی دیگر از منابع مثل تحلیلگر معروف، مینگ-چی کو، نیز انتظار عرضه این محصول را در سال 2022 داشت. این نمایشگر یاد شده، قیمت زیادی دارد و به همین خاطر، اپل استفاده از آن را در دستگاه‌های کوچک‌تر محدوده کرده است. این تکنولوژی، باعث بهبود روشنایی، کنتراست بالاتر، رنگ مشکی واقعی و زاویه دید گسترده‌تر در محصولات اپل خواهد شد.

مطلب پیشنهادی :
معرفی نسل جدید آیپد ایر

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.