Homepod 2 یک اسپیکر هوشمند

 Homepod 2 یک اسپیکر هوشمند با فن آوری صوتی و مهندسی شده توسط اپل و نرم افزارهای پیشرفته است که، صدای با کیفیتی را ارائه می دهد.اپل در ژانویه ۲۰۲۳ نسل دوم Homepod را معرفی کرد و این اسپیکر تقریبا دو سال پس از توقف Homepod  اصلی از راه رسید. نسل دوم Homepod  شبیه به نسخه اصلی است ، اما شامل ویژگی های جدیدی است که آن را به خریدی ارزشمندتر تبدیل می کند.

Homepod 2 که در رنگ های سفید و مشکی موجود است، طراحی جمع و جور و استوانه ای شکل دارد و با یک پارچه توری مشبک پوشیده شده است. .یک صفحه نمایش لمسی  درقسمت بالایی  Homepod 2 وجود دارد که می توانید با اشاره انگشت  آهنگ های خود را پخش یا متوقف کنید، جلو یا عقب بروید، حجم صدا را تغییر دهید و سیری را فعال کنید. نشانه های مثبت و منفی برای افزایش حجم صدا نیز در Homepod 2 بیشتر به چشم می خورند، اما مشاهده آن ها در محیط های روشن می تواند دشوار باشد.

 

 

پخش صدا با استفاده از سیری در Homepod 2 :

همه افراد خانواده شما با دستگاه دارای سیستم عامل ipad os یا ios خود می توانند Homepod 2 را به سادگی با استفاده از سیری کنترل کنند.  اگر تشخیص صدا را تنظیم کنید، سیری می تواند چندین صدا را تشخیص دهد تا همه بتوانند به موسیقی خود دسترسی داشته باشند و توصیه های شخصی سازی شده خود را اجرا کنند.

سیری را فعال کنید: بگویید “Hey siri” و به دنبال آن درخواست خود را اعلان کنید.برای مثال با گفتن ( play some music – کمی موسیقی پخش کن) صدای شما سیری را فعال می کند . حتی اگر Homepod 2 در آن سوی اتاق باشد یا در حال پخش چیز دیگری باشد توانایی تشخیص صدای شمارا دارد.

مطلب پیشنهادی :
کدام اسپیکر را بخریم ؟مقایسه هوم پادمینی اپل در مقابل آمازون اکو و Goolge Nest Audio

 

حجم صدا را تنظیم کنید: با گفتن چیزی شبیه ( Hey siri Louder the voice صدا را بلندتر کن ) یا ( Hey Siri, set the volume to 50% – حجم صدا را روی ۵۰ درصد تنظیم کن)

Homepod 2 همچنین دارای سنسورهای رطوبت و دما داخلی است که رطوبت و دمای اتاقی که در آن قرار گرفته را نمایش خواهد داد.

Homepod 2می تواند برای راه اندازی خانه هوشمند شما در زمانی که در سفر هستید مورد استفاده قرار گیرد.

در به روزرسانی آینده، با تشخیص دود و مونوکسید کربن به آیفون شما اطلاع رسانی می کند و شما را از یک فاجعه احتمالی آگاه می کند.

 

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *