احتمال عرضه مک‌بوک ایر با نمایشگر 13 اینچی مینی LED در سال 2022

احتمالا اپل مک‌بوک ایر با نمایشگر 13 اینچی مینی LED خود را در سال 2022 عرضه خواهد کرد

تحلیلگر معروف و مشهور اپل، مینگ-چی کو، در یکی از جدیدترین گزارش‌های خود اعلام کرده که نسل جدید مک‌بوک ایر با نمایشگر 13 اینچی مینی LED عرضه خواهد شد. به نظر میرسد احتمالاً این محصول اواسط سال جدید میلادی یعنی 2022 به همراه تراشه M رونمایی می‌شود.

مک‌بوک ایر با نمایشگر 13 اینچی مینی LED

اخبار و تحلیل‌های زیادی درمورد محصولات آینده اپل توسط منابع مختلف گزارش می‌شود. این اخبار باعث می‌شوند که بتوان دید جامع‌تری نسبت به این محصولات پیدا کرد که شامل محصولات مک هم میشود. برای مثال همین خبری که به تازگی توسط مینگ-چی کو منتشر شده و ادعاهایی در رابطه با مک‌بوک ایر جدید داشته اشت. او می‌گوید این محصول نمایشگری 13 اینچی خواهد داشت. همچنین انتظار دارد که این صفحه نمایش مینی ال ای دی باشد.

با توجه به زمانبندی رونمایی محصولات اپل که توسط این شرکت صورت گرفته، احتمال داده می‌شود که این محصول در کنفرانس توسعه دهندگان اپل یعنی  WWDC در سال جدید رونمایی شود. با اینکه انتظار می‌رفت اپل برای این محصول صفحه نمایش 14 اینچی در نظر بگیرد، اما ظاهراً این ابعاد برای مک‌بوک پرو که گرانقیمت‌تر است محدود می‌شود. فناوری مینی LED باعث می‌شود به کمک هزاران لامپ LED کوچک، نور این وسیله تامین شود و کنتراست نور بهتری ایجاد شود. همچنین استفاده از تراشه جدید اپل در این محصولات هم برای همه مورد انتظار است. به هرحال، باید منتظر بمانیم تا رونمایی این محصول سر یرسد و با ویژگی‌های جدید آن آشنا شویم.

مطلب پیشنهادی :
مک‌بوک پرو با وبکم 1080p مجهز خواهد شد

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.