رونمایی نسل جدید مک‌بوک پرو در WWDC 2021

رونمایی از نسل جدید مک‌بوک پرو در WWDC 2021 به احتمال زیاد

اخبار جدیدی به تازگی منتشر شده است که احتمالاً اپل قصد دارد از نسل جدید مک‌بوک پرو در WWDC 2021 رونمایی کند. یک منبع موثق در زمینه تکنولوژی، که قبلاً پیش بینی‌های دقیقی از محصولات جدید اپل کرده بود، به تازگی این خبر را در حساب توییتر خود منتشر کرد و اطلاعات دیگری را به اشتراک نگذاشت.

مک‌بوک پرو 16 اینچ

این محصول از سال 2016 تا بحال، تغییرات زیادی را متحمل شده و از لحاظ ظاهری و همچنین از نظر قدرت سیستم، تغییرات زیادی کرده است. از نظر فنی، نسبت به نسل‌های قبل، قوی‌تر و قدرتمندتر طراحی و اصلاح شده است. اگر این شایعات که به تازگی منتشر شده اند، درست باشند، اپل پورت مگ‌سیف را به لپ تاپ خود برمی‌گرداند. شاید به عنوان ویژگی‌های جدید بتوانیم منتظر پورت‌های تاندربولت بیشتر و همچنین امکان عرضه در رنگ‌های مختلف را داشته باشیم. به نظر می‌رسد قرار است اپل تاچ بار را هم حذف کرده و دوباه به سراغ کلیدهای استاندارد برود. سیستم خنک کننده این محصولات نیز تغییر خواهد کرد و متناسب با نسخه بهبود یافته اپل سیلیکون تغییر می‌کند.

مدل‌های جدید قرار است از هسته‌های پردازشی و گرافیکی بیشتری نسبت به چیپ M1 برخوردار باشند. تراشه جدید با 10 هسته پردازشی و 16 یا 32 هسته گرافیکی و حداکثر 64 گیگا بایت رم از دیگر ویژگی‌های این محصول جدید خواهد بود.

برای بررسی درست یا غلط بودن این اخبار و اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

مطلب پیشنهادی :
رونمایی توییتر از سرویس Twitter Blue
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.