مک‌بوک پرو با وبکم 1080p مجهز خواهد شد

مک‌بوک پرو با وبکم 1080p در ابعاد 14 و 16 اینچی توسط اپل ارائه خواهد شد

اپل به زودی از نسل جدید مک‌بوک پرو رونمایی می‌کند و قرار است مک‌بوک پرو با وبکم 1080p در ابعاد 14 و 16 اینچی عرضه شود. بنابراین کاربران این محصول، به رزولوشن باکیفیتی از وبکم دسترسی خواهند داشت.

مک‌بوک پرو با وبکم 1080p

در بین محصولات اپل، آی‌مک 24 اینچی، به دوربین فیس تایم 1080p مجهز شد که یک رشد و توسعه تکنولوژی عالی در این زمینه بود. هم اکنون به نظر می‌رسد که کوپرتینویی‌ها قصد این ارتقا بزرگ را در نسل تازه مک‌بوک هم دارند. به گزارش یکی از منابع موثق در زمینه تکنولوژی، نسل جدید مک‌بوک پرو به وبکم بهبودیافته 1080p مجهز خواهد شد. البته این دوربین قرار است به سایر محصولات اپل هم راه پیدا کند.

در حال حاضر محصولاتی مثل مک‌بوک پرو و مک‌بوک ایر به دوبین فیس تایم 720p مجهز هستند. بسیاری از کاربران انتظار داشتند با چیپ M1 این محصولات به دوربین مجهزتری مجهز شوند، اما همچنان اپل تصمیم داشت که این محصولات را باز هم با دوربین 720p ارائه کند. محصول جدیدی که اپل قرار است به زودی از آن رونمایی کند، در سه ماهه سوم امسال به تولید انبوه خواهد رسید و در همین مدت زمان هم رونمایی می‌شود. به دلیل مشکلات در زنجیره تامین قطعات، بعضی گزارشگران تولید این محصول را در سه ماهه چهارم 2021 یا اوایل سال 2022 پیش‌بینی کرده بودند.

باید منتظر اتفاقات تازه‌ای در زمان رونمایی از محصولات جدید اپل باشیم. امکانات جدید، رنگ‌های متنوع، دوربین کیفیت بالا و سایر ویژگی‌ها، که در زمان رونمایی، از صحت آنها مطمئن خواهیم شد.

مطلب پیشنهادی :
عرضه نسل جدید مک‌بوک پرو با نمایشگر مینی-LED در سال جاری

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.