تولید ماسک توسط شرکت اپل

اپل برای کارمندانش در شرکت و خرده فروشی ها ماسک اختصاصی تولید کرد:

به گزارش Bloomberg، تیم طراحی اپل نوع جدیدی از ماسک را طراحی کرده که بین کارمندانش در شرکت و خرده فروشی ها توزیع می شود.

 اپل ماسک

تصویر بالا توسط macrumors منتشر شده است. در متن پایین تصویر می خوانیم: “ماسک صورت جدید اپل سبک و راحت است و به شکلی موثر از شما و بقیه محافظت می کند.”
این ماسک، Apple Face Mask نام دارد و توسط تیم های مهندسی و طراحی صنعتی اپل در کوپرتینو تولید شده است. ماسک صورت اپل دارای طراحی سه لایه است که ذرات ورودی و خروجی را مانند بسیاری از ماسک های پارچه ای فیلتر می‌کند و می‌تواند تا 5بار شسته و مورد استفاده‌ی مجدد قرار گیرد. این ماسک دارای طرحی به شکل مثلث است تا بینی و چانه ی فرد را پوشش دهد. این ماسک همچنین امکان تنظیم بندها را فراهم آورده است.
اپل به Bloomberg گفته که تحقیق و آزمایشات دقیقی را برای یافتن مواد مناسب برای فیلتر هوا انجام داده است اما با احتیاط از مواد اولیه‌ی مورد نیاز برای تولید تجهیزات محافظت شخصی استفاده می کند تا بیمارستان ها با کمبود مواجه نشوند.
کارمندان اپل طی دو هفته ی آینده ماسک صورت های اپل را دریافت خواهند کرد. اپل همچنین به مشتریانی که از فروشگاه های اپل بازدید می کنند، ماسک های جراحی می دهد اما این ماسک ها توسط اپل طراحی نشده اند.
اپل همچنین قصد دارد ماسک هایی به نام clear mask یا ماسک شفاف را نیز در بین کارمندان خود در خرده فروشی ها توزیع کند زیرا این ماسک ها تمام چهره را نشان می دهند و افراد کم شنوا و ناشنوا می توانند صحبت های فروشنده را متوجه شوند. اگرچه این ماسک ها توسط خود اپل طراحی نشده اند اما این شرکت در حال کار بر روی ماسک شفاف خود است تا در آینده بین کارمندانش توزیع کند.

مطلب پیشنهادی :
نتایج کالبدشکافی آیفون 12 توسط iFixit

عکس های دیگر از ماسک صورت های اپل را مشاهده کنید:

 اپل ماسک اپل ماسک  اپل ماسک

اخبار بروز اپل را در سایت مسیرمدرن دنبال کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.