فروش پک باتری مگ‌سیف برای آیفون 12

فروش پک باتری مگ‌سیف برای آیفون 12 یا قیمت 99 دلار

مدتی بعد از معرفی و رونمایی از آیفون 12، اپل از پک باتری مگ‌سیف برای آیفون 12 با قیمت 99 دلار رونمایی کرد. این محصول قابلیت این را دارد که شارژ بی‌سیم معکوس سری آیفون 12 را فعال کند.

شارژر مگ‌سیف

محصولی که به تازگی اپل معرفی کرده است، در رنگ سفید ارائه شده و ظاهراً یک روکش سیلیکونی هم دارد. قابلیت شارژدهی این محصول، 11.3 وات در ساعت بوده که در هر مرتبه می‌تواند تقریباً یکبار آیفون 12 را شارژ کند. آیفون 12 بخ باتری 10.78 وات در ساعت مجهز است. البته شارژ Qi در این محصول احتمال دارد اختلاف انرژی به وجود آورد. برای همین احتمال دارد که این پک کمتر از یک مرتبه گوشی آیفون 12 را شارژ کند.

سرعت این محصول جدید، 5 وات است، اما اگر آن را به برق وصل کنید، سرعت آن 15 وات خواهد شد. با وصل کردن کابل لایتینگ به پک، سرعت شارژ وایرلس به 15 وات خواهد رسید. اگر از شارژر 20 واتی استفاده کنید، این سرعت بیشتر هم خواهد شد. اگر آیفون شما به برق وصل باشد، می‌تواند دستگاه شما را شارژ کند. کاربران زمانی که در حال استفاده از پورت آیفون هستند مانند اتصال به مک، می‌توانند دستگاه خود را به این شکل شارژ کنند. این همان ویژگی شارژ بی سیم معکوس در آیفون 12 است که انتظار می‌رود در آیفون 13 هم وجود داشته باشد.

برای استفاده از این محصول، باید آیفون کاربران به iOS 14.7 یا نسخه‌های جدیدتر مجهز شده باشد. برای مشاهده وضعیت شارژ ای دستگاه، می‌توانید آن را در هوم اسکرین یا ویجت باتری ببینید. امکان سفارش این محصول برای همه کاربران فعال شده است.

مطلب پیشنهادی :
برخی مشخصات گلکسی A13 5G فاش شد.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.