25 شهریور رویداد رسمی اپل

اپل دیروز رسما اعلام کرد تصمیم دارد بیست‌و‌پنجم شهریور رویدادی جدید برگزار کند. اپل از شعار Time Flies استفاده کرده و این به معنی است که احتمالا رویداد پیش‌رو روی اپل واچ متمرکز خواهد بود.

رویداد شهریور ماه اپل

اپل با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی رسما تأیید کرد که ساعت ۲۱:۳۰ بیست‌وپنجم شهریور مراسمی جدید برگزار  خواهد کرد که احتمالا همان مراسم سالانه‌ی رونمایی نسل جدید گوشی‌های خانواده‌ی آیفون است. گفته می‌شود مراسم اپل قرار است  برای رونمایی گوشی‌‌های خانواده‌ی آیفون ۱۲ و مدل جدید ساعت‌های هوشمند خانواده‌ی اپل واچ یعنی سری ۶ و مشخص‌شدن تاریخ انتشار دقیق iOS 14 باشد.

 این کنفرانس اپل قرار است دیرتر از انتظار برگزار شود. در ابتدا تصورمان بر این بود که هفته‌ی جاری مراسم اپل برگزار شود؛ اما این اتفاق نیفتاد. احتمال می‌دهیم دلیل اصلی تأخیر در برگزاری رویداد اپل، مشکلاتی باشد که دنیاگیری ویروس کرونا ایجاد کرده است. اپل در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرده بود که عرضه‌ی آیفون‌های جدید چند هفته دیرتر از حالت معمول اتفاق خواهد افتاد. درحال‌حاضر، دقیقا نمی‌دانیم رویداد پیش‌ رو زنده برگزار می‌شود یا در تاریخ اعلام‌شده پخش ویدئویی ازپیش‌ضبط‌شده را شاهد خواهیم بود.

اپل همواره دعوت‌نامه‌ی مرموزی به‌منظور اعلام تاریخ برگزاری مراسم‌هایش برای رسانه‌ها ارسال می‌کند. اپل به‌همراه اعلام تاریخ برگزاری رویداد، تصویری را منتشر کرد که به‌عنوان تصویر اصلی این مقاله مشاهده می‌کنید و لوگو اصلی شرکت را به‌شکلی جالب نشان می‌دهد. قطعا در ساعات و روزهای آینده، ایده‌پردازی کاربران برای این تصویر را شاهد بوده ایم.

سردبیر رسانه‌ی ورج لحظاتی پیش توییت جدیدی منتشر کرد که در آن اعلام می‌شود اپل شعار Time Flies را برای رویداد انتخاب کرده است؛ همین موضوع نشان می‌دهد که رویداد پیش‌رو احتمالا به‌طور عمده روی اپل واچ متمرکز خواهد بود. انتظار می‌رود اپل واچ سری ۶ توانایی تخمین سطح اکسیژن خون را داشته باشد و به‌شکلی بهتر روی خواب نظارت کند. همچنین سری ۶ احتمالا دارای پردازنده‌ی سریع‌تری خواهد بود.

مطلب پیشنهادی :
توقف تولید آیفون 12 مینی زودتر از انتظار به دلیل استقبال کم کاربران

ساعاتی پیش از تأیید رسمی برگزاری مراسم اپل، هشتگ AppleEvent# در توییتر با لوگو آبی‌رنگ اپل همراه شد و کاربران بسیار زیادی درباره‌ی آن شروع ‌به انتشار توییت کردند. همین موضوع باعث شد در کمتر از یک ساعت هزاران توییت با این هشتگ منتشر شود.

بروزترین اخبار اپل را در مسیرمدرن دنبال کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.