معرفی iMac در ایونت WWDC 2020

معرفی imacجدید

iMac جدید با زبان طراحی آیپد پرو ، حضور Thin Bezels در ایونت WWDC

معرفی جدید imac در سال 2020

WWDC درحال شکل گیری برای دیدن برخی از اخبار قابل توجه Mac است و از اولین اخبار آن میتوان به این خبر اشاره کرد که می‌گوید اپل قرار است تغییر خود را با Arm-based processors شروع کند.
همچنین سونی دیکسون این خبر را داده است که اپل قرار است در این رویداد از طراحی جدید iMac رونمایی کند.
بنابر گزارشات دیکسون، iMac جدید، با زبان طراحی آیپد پرو و حاشیه های نازک تر شبیه به نمونه هایی که در Apple’s Pro Display XDR همراه با Mac pro جدید در سال گذشته دیده شد قرار است رونمایی شود.
iMac تراشه ی T2 سفارشی را در بقیه صفحات Mac ایجاد کرده و برای ادغام چندین عملکرد امنیتی و کنترل ارائه می‌دهد. دیکسون همچنین گفته است که پردازنده گرافیکی جدیدی شامل پردازنده های گرافیکی ازخانواده ی AMD’s Navi که در سال گذشته معرفی شده بودند، خواهد بود و با قطع سیستم ترکیبی fusion drive که یک SSD کوچکتر را با یک هارد سنتی بزرگ جفت کرده است، تمام جنبه ها را در بعد ذخیره سازی قرار میدهد تا سرعت و ظرفیت را متعادل کند.

iMac تراشه ی T2

Apple’s iMac در طی یک سال گذشته آپدیت نشده است پس مطمئنا دلیل این آپدیت جدید نیز همین عدم تغییر یک ساله است.
ConiX در ماه مارس گفته که آپدیت جدید iMac به زودی خواهد بود ولی از آن زمان تابحال اطلاعات جدیدتری را به اشتراک نگذاشته است.
در همین حال Intel پردازنده های جدید Comet Lake را در آواخر ماه آوریل معرفی کرد که به نظر می‌رسد برای iMac مناسب باشد. با این حال از طرف اپل هنوز اخباری مبنی بر اینکه بخواهد پردازنده های خود را آپدیت کند، منتشر نشده است.
در آخر، در ماه آوریل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه اپل قصد دارد که یک iMac 23 اینچی با قیمت کمتر را در نیمه دوم سال معرفی کند که منجر به ایجاد سردرگمی درمورد زمانبندی هر نسخه iMac می‌شود.
هنوز مشخص نیست که آیا این نسخه ی 23 اینچی iMac در WWDC دیده میشود یا نه، که اگر اینچنین باشد، چه تغییرات کلی ای ممکن است در حال حاضر در اندازه های 21.5 اینچی و 27 اینچی شاهد باشیم.

مطلب پیشنهادی :
جیمیل بلاخره حالت Dark Mode را برای آیفون و آیپد فعال کرد

تصویر جدید آی مک

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.