معرفی مک بوک پرو 13، مک بوک پرو 16 اینچی و مک بوک ایر 13 اینچی در رویداد 20آبان

رویداد اپل شامل مک بوک پرو 13 اینچی، مک بوک پرو 16 اینچی و مک بوک ایر 13 اینچی با تراشه های اپل سیلیکون می باشد:

در رویداد هفته ی آینده، سه مک جدید با پردازنده های اپل سیلیکون معرفی خواهد شد که شامل یک مک بوک 13 اینچی، یک مک بوک پرو 16 اینچی و یک مک بوک ایر 13 اینچی است. این اطلاعات از مک ها در این رویداد به طور مستقیم از Bloomberg ارائه می شود که از منابعی به عنوان “افراد آشنا به موضوع”ذکر شده است.

 

رویداد اپل شامل مک بوک پرو 13 اینچی، مک بوک پرو 16 اینچی و مک بوک ایر 13 اینچی با تراشه های اپل سیلیکون می باشد

به غیر از استفاده از تراشه های اپل سیلیکون در مک های جدید، تغییرات قابل توجهی در طراحی آن ایجاد نخواهد شد زیرا اپل به استفاده از فرم مک بوک ادامه خواهد داد. شایعات حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی نسخه های دوباره طراحی شده ی مک بوک پرو است که در اندازه های 14.1 و 16.1 اینچی با نمایشگرهای mini OLED ارائه می شود اما این دستگاه ها تا سال 2021 آماده نخواهد شد.
مک های جدید اپل از تراشه ی های 5 نانومتری بهره مند هستند که براساس مدل های A14 در مدل های آیفون 12 ساخته  شده اند و باعث بهبود قدرت و عملکرد دستگاه می شوند.اپل قصد دارد کل خط تولید مک را به اپل سیلیکون مجهز کند اما این روند حدودا دو سال به طول خواهد انجامید. درحالی که نوت بوک ها اول از همه آپدیت می شوند ولی اپل در حال کار بر روی iMac دوباره طراحی شده با تراشه ی اپل سیلیکون و یک مدل جدید و کوچکتر مک پرو است.
رویداد اپل قرار است روز سه شنبه 10 نوامبر (20آبان) ساعت 10 به وقت محلی آغاز شود.اپل به صورت مستقیم این رویداد را پخش می کند و ما نیز این رویداد را پوشش می دهیم.

مطلب پیشنهادی :
آیپد مینی نسل ششم

از رویداد “One more thing” چه انتظاراتی داریم؟

Bloomberg مقاله ی اصلی خود را به روز کرد و تصریح کرد که تولید مک بوک ایر و مک بوک پرو13 اینچی بیشتر از مک بوک پروی 16 اینچی است و حداقل این دو لپتاب در این رویداد به نمایش در می آیند.بنابراین ممکن است که ما فقط نوت بوک های کوچکتر را ببینیم که هیچ اشاره ای به مک بوک پرو 16 اینچی ندارند اما هنوز هم احتمال دیدن هر سه وجود دارد.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.