معرفی آیپد پرو 2021 به احتمال زیاد در فروردین

معرفی آیپد پرو 2021 به احتمال زیاد در فروردین همراه با تغییرات جدید

با توجه به اخباری که به تازگی منتشر شده است، احتمال دارد معرفی آیپد پرو 2021 در فروردین ماه سال جدید اتفاق بیفتد. این محصول قرار است به نمایشگر مینی LED روابط سخت افزاری تاندر بولت مجهز باشد.

آیپد پرو جدید
بر اساس اخبار جدید، ممکن است اپل زودتر از وقت معین شده، سری جدید آیپد پرو را معرفی کند. بنابراین انتظار می‌رود در فروردین سال 1400، از این محصول توسط کمپانی اپل رونمایی شود. تغییراتی قرار است در این محصول رخ دهد که به زودی درمورد آنها اطلاعات کامل تری به دست خواهیم آورد. گفته می‌شود تغییرات این محصول در رابطه با کاهش حاشیه‌های صفحه نمایش آن باشد.
این محصول قرار است از پردازنده جدید بهره مند شود که از نظر کارایی مثل تراشه M1 خواهد بود که اپل از آن در محصولات جدید خود در مک بوک و مک مینی استفاده کرده بود. از نظر دوربین، ظاهراً این محصول تغییراتی نخواهد داشت و اما از نظر عملکرد، بهتر از قبل خواهد بود. این نسل جدید آیپد پرو، به تکنولوژی تاندربولت مجهز است که با همکاری اینتل و اپل طراحی شده است و که برای ارتباط دیسک سخت و سایر وسایل جانبی به کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. سرعت انتقال توسط این تکنولوژی، بالا تر از قبل خواهد بود.

برای اطلاع از اخبار جدید در زمینه تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا، کافیست با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

مطلب پیشنهادی :
گوشی های سری آنر ۶۰ احتمالا ماه آینده میلادی معرفی می‌شود
کلیدواژه : آیپد پرو
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.