آشنایی با ویژگی Accessibility در iOS 14

Accessibility در iOS 14

آشنایی با ویژگی Accessibility در iOS 14

iOS 14، که امروز برای توسعه دهندگان منتشر شده است، یک گزینه جدید به نام Accessibility دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از دو ضربه یا یک ضربه بر روی آیفون خود بتوانید اقدامات مختلفی را طراحی کنید.

 

ویژگی جدی آیفون در ios 14

 

از این ویژگی می‌توان برای انجام کارهایی مانند دسترسی به مرکز کنترل، اعلانات، قفل گوشی، یا تنظیم صدای گوشی، حرف زدن با سیری، بی صدا کردن گوشی خود، گرفتن اسکرین شات و یا حتی دسترسی به شورتکات ها یا به عبارتی میانبرهای گوشی خود پیدا کنید. همچنین می‌تواند برای کار با تعدادی از ویژگی‌های قابلیت دسترسی مانند Assistive Touch، ذره بین یاصداگذاری کار کنید.
قابلیت ضربه زدن بند را می‌توانید در قسمت Settings> Accessibility > Touch > Back Tap فعال نمایید. وقتی که در قسمت پشتی آیفون خود ضربه میزنید می‌تواند کار کند چه یک ضربه زده شود و چه دوتا.
Back Tap تنها یکی از ویژگی‌های موجود در iOS 14 می‌باشد.
در این قابلیت شما می‌توانید صدای خود را ضبط کنید همچنین می‌توانید به تصاویر خود توضیحاتی اضافه کنید همچنین می توانید انواع موتور را تشخیص دهید و یا صفحه نمایش خود را شناسایی کنیم این دقیقا همانند هدفون‌ها عمل می‌کنند و می‌توانند صدایی نرم و تقویت کرده با بهترین فرکانس که برای موسیقی، فیلم، تماس تلفنی، پادکست و موارد دیگر مورد نیاز است را فراهم می‌کند .

با مسیر مدرن و اخبار بروز اپل همراه باشید! انتقادات و پبشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.

مطلب پیشنهادی :
ترکیب رنگ‌های متنوع آیفون 13
کلیدواژه : iOS 14
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.