آپدیت iOS 13.6 اپل استفاده از FaceTime را در امارات فعال می‌کند

آپدیت iOS 13.6 اپل استفاده از FaceTime را در امارات فعال می‌کند

به روز رسانی iOS 13.6 اپل، که امروز منتشر شد، FaceTime را در امارات متحده عربی فعال کرد، کشوری که برنامه “FaceTime” را پیش از این پشتیبانی نمی‌کرد.

فعال شدن face time در کشور امارات
فعال شدن face time در کشور امارات

طبق گفته MacMagazine و چندین کاربر توییتر ، ویژگی «FaceTime » پس از نصب به روزرسانی iOS 13.6 قابل دسترسی است. اپل هنوز نکاتی راجب آپدیت جدید منتشر نکرده است و تیم پشتیبانی هنوز اسناد بروزرسانی را آپدیت نکرده اند. iOS 13.6 بطور غیر رسمی متشر شده است …و FACETIME را فعال کرده است. این قابلیت هم اکنون در امارات متحده عربی در دسترس است. اکنون می‌توان تماس‌های تلفنی خود را در تمام دستگاه‌ها دریافت کنید .
قوانین نظارتی محلی، FaceTime را در امارات غیر فعال کرده بوند، اما شایعات در طی چند سال گذشته حاکی از آن است که اپل با مقامات دولتی برای رفع ممنوعیت کار اقدام کرده است.

FaceTime
FaceTime

تمام تلفن‌های فروخته شده در امارات متحده عربی دارای حالت غیرفعال شده FaceTime هستند، اما نصب نسخه iOS 13.6 باید این ویژگی را باز کند. همچنین چندین گزارش وجود دارد مبنی بر اینکه FaceTime در امارات در دستگاه های دارای iOS 14 نسخه بتا نیز موجود است.
FaceTime‌ قبلاً در عربستان سعودی ممنوع بود اما در به‌روزرسانی iOS 11.3 در دسترس قرار گرفت و دوباره غیر فعال شد.

سایتی که در ابتدا این تغییرات را گزارش کرده است، اکنون می گوید که برای کار با FaceTime در امارات ، باید آیفون به منطقه دیگری تنظیم شود. این نشان می دهد که FaceTime هنوز در امارات متحده عربی به طور رسمی در دسترس نیست.

با بروزترین اخبار اپل همراه مسیرمدرن باشید!

مطلب پیشنهادی :
صفحه نمایش آیفون 12 مدل 5.4 اینچی قدر کوچک خواهد بود؟
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.