تصویر پروفایل مدیران اپل در رویداد WWDC 2021 به میموجی تبدیل شد

تبدیل پروفایل مدیران اپل در رویداد WWDC 2021 به میموجی

رویداد بزرگ رویداد WWDC 2021 اپل هم اکنون درحال برگزاری است و شما می‌توانید آن را به صورت زنده دنبال کنید. در این رویداد بزرگ و مهم، تصویر پروفایل مدیران با شخصیت‌های میموجی جایگزین شده‌است.

رویداد WWDC 2021

اپل قبل از برگزاری رویداد توسعه دهندگان، صفحه رسمی مدیران خود را تغییر داد و و تصویر پروفایل تمامی آنها را با میموجی جایگزین کرد. در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی این مدیران نیز هم اکنون این تصاویر دیده می‌شوند. در این رویداد اپل قصد دارد از سیستم‌عامل‌های خود از جمله iOS 15 رونمایی کند و کاربران از این شرکت انتظار دارند در پیام‌رسان آی‌مسیج که به نوعی رقیب واتساپ خواهد شد، تغییرات مثبتی را اعمال کرده باشد.

در سال 2018 نیز اپل در روز جهانی ایموجی و همزمان با معرفی میموجی‌های پویا در آیفون X، تصاویر مدیران خود را تغییر داد اما در آن عکس‌ها، سر روی شانه‌های واقعی قرار داشت اما امسال فقط سر در پس زمینه‌ای تاریک قرار دارد. این موضوع احتمالاً نشان‌دهنده استفاده گسترده‌تر از فناوری پیشرفته میموجی در این رویداد در حال برگزاری است.

به دلیل کرونا، امسال هم رویداد توسعه دهندگان اپل به شکل مجازی برگزار می‌شود. شما می‌توانید این رویداد را از کانال یوتیوب و وب‌سایت رسمی اپل مشاهده کنید. در ادامه با ما با نشر خبرهای جدید از این رویداد که در تاریخ 17 خرداد برگزار می‌شود، همراه باشید.

برای اطلاع از جدیدترین و بروزترین اخبار دنیای تکنولوژی، با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

مطلب پیشنهادی :
گوشی‌های سری پوکو X4 احتمالا در چهار مدل به بازار میرسد.
عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.