مشکل اتصال بلوتوث به دستگاه های MFi در آیفون ۱۲

مشکل بلوتوث iPhone 12 در اتصال به دستگاه های MFi.

کاربران استفاده کننده از سمعک های بلوتوثی MFi گزارش دادند با استفاده از این دستگاه های صوتی خود با iPhone 12 به مشکل برخوردند. برخی از آنها مشکل در متصل شدن با iPhone  خود را تجربه می کنند.

مسیر مدرن

گفتگو انجمن ها حاکی از این است که در اتصال آیفون ۱۲ با سمعک های سازگار با MFi مشکلاتی وجود دارد. دستگاه های دارای استاندارد MFi ) Made For iPhone)  قادر به پخش انواع صداها از جمله موسیقی، تماس
های تلفنی و صدای اعلان ها از iPhone به گوش کاربر هستند.

یک ایمیل از کاربران Apple Insider حاوی توضیحاتی است که چه مشکلی با iPhone 12 جدید خود برای او ایجاد شده. درحالی که iPhone 11 Pro Max و iPad Pro 12.9inch هردو بدون مشکل کار می‌کنند، iPhone 12 در اتصال به همان سمعک با مشکل مواجه می‌شود. این مشکلات شامل قطع و وصلی های متعدد است و ظاهراً هیچ ثباتی در اتصال وجود ندارد. این کاربر حتی با بروزرسانی به نسخه بتای iOS 14.3 نتوانسته مشکل خود را حل کند.

کاربران سایت Hearing Tracker نیز می‌گویند در استفاده از سمعک با iPhone 12 به این مشکل برخوردند درحالی که اتصال با سایر دستگاه‌های اپل را بسیار عالی توصیف کردند. کاربران این سایت هم از عدم اتصال پایدار و قطع شدن اتصال یک عدد یا هردو سمعک گلایه کردند.

مشکلات مشابه نیز توسط دیگر کاربران مشاهده شده است. از جمله می‌توان به متصل نشدن سمعک ها و قطع و وصلی مکرر اشاره کرد. یکی از کاربران ادعا کرده که به آنها اطلاع داده شده با آپدیت iOS 14.2 این مشکلات برطرف خواهد شد اما کماکان این مشکلات ادامه دارند.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *