پشتیبانی برنامه‌های مایکروسافت برای آیپد

مایکروسافت با پشتیبانی از موس و trackpad برنامه های آفیس را برای برنامه های آیپد به روز می کند:

مایکروسافت امروز اعلام کرد که برنامه های پاورپوینت،ورد و اکسل برای آیپد در حال به روزرسانی هستند و به آنها امکان می دهد که در ipadOS از trackpad و موس پشتیبانی کند.

پشتیبانی برنامه‌های ماکروسافت برای آیپد

برنامه ها از یک مکان نما استفاده می کنند که بسته به context مورد نظر شما برای کنترل آسان مکان نما،fluid navigation و تنظیمات دقیق به ابزاری تبدیل شود که مورد نیاز است. مایکروسافت می گوید که تجربه ی  trackpad برای کسانی که از آفیس در مک یا PC استفاده کرده اند آشنا خواهد بود.

“و استفاده از موس یا trackpad به همراه آیپد برای کارهای معمولی مثل هایلایت متن در یک text در برنامه ی ورد، انتخاب طیف وسیعی از سلول ها در اکسل و انتقال و تغییر سایز گرافیک در پاورپوینت مثل همیشه ساده و شهودی است. کسانی که از آفیس در مک یا PC استفاده کردند بلافاصله با این تجربه آشنا خواهند شد و آیپد شما را قادر به انجام کارهای بیشتری می کند.”

مایکروسافت علاوه بر پشتیبانی از موس و trackpad، یک صفحه ی استارت جدید را اضافه می کند و همچنین یک نوار روبان جدید از منوی ویژگی ها را به ورد، اکسل و پاورپوینت اضافه می کند تا کاربر تجربه ی مدرن تر و تمیزتری را داشته باشد.

طبق گفته ی مایکروسافت بسیاری از کاربران قبلا دریافت به روزرسانی ها را از طریق عرضه ی مرحله ای آغاز کرده اند و این به روزرسانی ظرف چند هفته به همه ی کاربران می رسد.

مطلب پیشنهادی :
5 اپلیکیشن کاربردی اپل در سال 2020

بروزترین اخبار اپل را درمسیرمدرن دنبال کنید.

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.