نقشه راه سامسونگ برای تبلت‌ها و گجت‌های پوشیدنی در سال ۲۰۲۲ افشا شد

در هفته‌های پایانی ۲۰۲۱ به سر می‌بریم و شرکت‌ها خودشان را برای معرفی محصولات جدید در ۲۰۲۲ آماده می‌کنند. حالا بخشی از نقشه راه سامسونگ برای سال آینده میلادی افشا شده که برنامه کره‌ای‌ها برای تبلت‌ها، ساعت‌های هوشمند، لپ‌تاپ/پی‌سی و ایربادهای بی‌سیم را نشان می‌دهد. در این نقشه راه زمان تولید و همچنین میزان تولید هرکدام از محصولات به چشم می‌خورد.

سامسونگ بدون شک سال آینده میلادی از سری گلکسی S22 به همراه نسل جدید گلکسی A و چندین گوشی هوشمند دیگر رونمایی می‌کند. اما کره‌ای‌ها ظاهرا برنامه بزرگی برای بازار تبلت‌ها هم دارند چرا که در نقشه راه این کمپانی برای ۲۰۲۲، نام ۶ تبلت به چشم می‌خورد که بخش‌های مختلف بازار هدف قرار می‌دهند.

طبق گزارشی که از سوی رسانه کره‌ای «TheElec» منتشر شده، سامسونگ نقشه راه خود برای سال آینده میلادی را در اختیار شرکای اصلی‌اش در کره جنوبی قرار داده است. در این نقشه نام محصولات، زمان تولید و همچنین میزان تولید آن‌ها به چشم می‌خورد.

گجت شیائومی

سامسونگ ظاهرا می‌خواهد سال آینده میلادی از ۶ تبلت رونمایی کند که ۴ مدل آن در سری گلکسی تب S8 قرار می‌گیرد. ابتدا تولید گلکسی تب S8، تب S8 پلاس و تب S8 اولترا در فصل اول و دوم ۲۰۲۲ شروع می‌شود. مدل لایت این خانواده در فصل سوم و چهارم به تولید می‌رسد. البته این تبلت‌ها حجم کمی از تولیدات تبلت‌های آینده کره‌ای‌ها را به خود اختصاص خواهند داد.

تمرکز اصلی سامسونگ روی گلکسی تب A8 و گلکسی تب A7 لایت خواهد بود که در فصل اول تا چهارم ۲۰۲۲ تولید می‌شوند و میزان تولید هرکدام از آن‌ها ۱۱ میلیون دستگاه خواهد بود. در مجموع سامسونگ می‌خواهد سال آینده میلادی ۳۳.۶ میلیون تبلت بسازد.

مطلب پیشنهادی :
احتمال رونمایی از آیپد ایر 5 با دوربین اصلی دوگانه و 4 اسپیکر

کره‌ای‌ها سال آینده میلادی در مجموع ۷.۴ میلیون لپ‌تاپ/پی‌سی تولید می‌کنند که سه مدل آن‌ها جدید خواهد بود. این محصولات در فصل دوم تا چهارم ۲۰۲۲ به تولید می‌رسند.

سامسونگ در ۲۰۲۲ از گلکسی واچ ۵ و همچنین ایربادهای بی‌سیم بادز ۲ و بادز لایو ۲ رونمایی خواهد کرد. با توجه به این نقشه راه و البته برنامه‌هایی که کره‌ای‌ها برای بازار گوشی‌های هوشمند دارند، سال شلوغی را پشت سر خواهند گذاشت.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *