احتمال رونمایی از آیپد ایر 5 با دوربین اصلی دوگانه و 4 اسپیکر

احتمال دارد اپل از آیپد ایر 5 با دوربین اصلی دوگانه و 4 اسپیکر رونمایی کند!

با توجه به گزارش یک سایت ژاپنی، آیپد ایر 5 با طراحی شبیه به آیپد پرو نسل 3 معرفی خواهد شد. همچنین طراحی آیپد مینی 6 و آیپد 9 هم بدون تغییر در سری بعدی خواهند ماند.

آیپد ایر 5 با دوربین اصلی دوگانه و 4 اسپیکر

وبسایت ژاپنی، مبنای خبر خود را از اطلاعات فاش شده یکی از تامین کنندگان چینی می‌داند. این وبسایت ادعا می‌کند که نسل جدید آیپد که قرار است رونمایی شود، صفحه نمایش 10.9 اینچی خواهد داشت. همچنین به نظر می‌رسد دکمه تاچ آیدی در حاشیه دستگاه قرار خواهد گرفت. یکی دیگر از تغییراتی که در این محصول جدید خواهد بود، ماژول دوربین دوگانه در آن است. دوربین‌های واید و اولترا واید در این محصول تعبیه شده و در دسترس کاربران برای تجربه بهتر قرار خواهند گرفت.

یکی دیگر از ویژگی‌های محصول جدید که درحال بررسی اطلاعات آن هستیم، سیستم صوتی آن است. به نظر می‌رسد قرار است که در این محصول، سیستم صوتی با چهار اسپیکر و تراشه 5G mmWave بکار گرفته شود. همه این امکانات، به کاربران تجربه بهتری در استفاده را خواهند داد. همچنین احتمال دارد تراشه بکار گرفته شده در این محصول، A15 باشد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، شاید بتوانیم اوایل سال 2022 میلادی، منتظر رونمایی این محصول باشیم. در اخبار قبلی، منابع دیگری به این موضوع اشاره کرده بودند که احتمال دارد اپل برای این محصول، نمایشگر OLED در نظر بگیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد رونمایی محصولات جدید اپل و اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
انتشار تصاویر بیتس استودیو بادز در بتای iOS 14.6
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *