صفحه نمایش آیفون 12 مدل 5.4 اینچی قدر کوچک خواهد بود؟

صفحه نمایش آیفون 12 مدل 5.4 اینچی قدر کوچک خواهد بود؟

با توجه به شایعات ساخت آیفون 12 در طی چند ماه گذشته، تنها مدلی که بیشترین هیجان را در کاربران بوجود آورده است. کوچکترین مدل آن 5.4 اینچی است. گفته می‌شود که آیفون 12 در سایزهای، 5.4 اینچی، 6.7 اینچی و 6.1 اینچی به بازار عرضه خواهد شد. مدل‌های ساختگی نشان داده اند که مدل 5.4 اینچی نسبت به سایر آیفون‌ها چقدر کوچکتر است. آیفون 12 مدل 5.4 اینچی نسبت به آیفون SE و آیفون اصلی SE 2020 کوچکترین سایز را دارد.

 آیفون 12 مدل 5.4 اینچی در راه عرضه
صفحه نمایش آیفون 12 مدل 5.4

درحالیکه اپل آیفون 5 را با سایز 3.5 به عنوان یک موبایل راحت برای استفاده با یک دست معرفی کرده است، اما از 3.5 اینچی تا سایز 6.5 اینچ پیشرفت داشته است. کوچکترین آیفونی که هم اکنون می‌توانید خریداری کنید، آیفون SE 2020 است که اندازه صفحه نمایش آن 4.7 اینچ است. درحالیکه اندازه صفحه نمایش شایعه شده آیفون 12 مدل 5.4 اینچی از صفحه نمایش 4.7 اینچی آیفون 8/7 بزرگتر است، حذف دکمه‌ی “هوم” از بدنه‌ی آن اجازه می‌دهد تا اندازه‌ی کلی دستگاه کوچکتر شود.

آیفون SE مدل 2020

آیفون SE 2020 از یک نمایشگر 4.7 اینچی برخوردار است و 399 دلار نیز قیمت آن است. اگرچه این محصول ارزان قیمت، از پردازنده قدرتمند بکار رفته در آیفون‌های 11 بهره می‌برد اما تنها یک دوربین دارد و شکل و شمایل آن شما را کاملا به یاد آیفون 8 خواهد انداخت. حتی دیگر خبری از تشخیص چهره هم در آن نخواهد بود و کاربر برای باز کردن گوشی باید از حسگر اثر انگشت استفاده کند.
خوشبختانه اپل برای آن دسته از کاربرانی که محصولات این چنینی ولی با ظاهر و امکانات بروزتری می‌خواهند، راه حل خوبی ارائه کرده که اواخر امسال شاهد رونمایی از آن می‌باشیم. یکی از کاربران توییتر با نام کاربری EveryApplePro@ ویدئویی را از آیفون SE در کنار قالب آیفون 12 5.4 اینچی پخش کرده که با توجه به آن، ظاهرا آیفون جدید علی‌رغم اندازه بزرگ‌تر نمایشگر، جمع و جورتر است.

مطلب پیشنهادی :
تولید ماسک توسط شرکت اپل

برای اطلاع داشتن از جدید ترین اخبار اپل، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *