آپدیت‌های مهم برای مرورگر سافاری و اپلیکیشن‌های Maps، Health و iMessage در 2021 WWDC

آپدیت‌های جدید و مهم برای مرورگر سافاری و اپلیکیشن‌های Maps، Health و iMessage در 2021 WWDC

چیزی تا شروع 2021 WWDC نمانده و همه دوست‌داران تکنولوژی، منتظر این رویداد جذاب هستند. در این کنفرانس، قرار است شاهد رونمایی از محصولات جدید شرکت اپل باشیم و همچنین از آپدیت‌های مهم و جالب محصولات آن خبر دار شویم. مرورگر سافاری و اپلیکیشن‌های Maps، Health و iMessage قرار است از آپدیت‌های جدید و مهمی برخوردار باشند و همچنین احتمال دارد از iOS 15، iPadOS 15، macOS 12 watchOS 8 و tvOS 15 در این کنفرانس رونمایی شود.

پیام رسان اپل

همگی منتظر برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان اپل هستیم تا از محصولات خود رونمایی کنند و با آنها آشنا شویم. امکان دارد در این مراسم، از  سیستم عامل جدید «homeOS» یا نسل جدید مک‌بوک پرو هم پرده برداری شود. شایعات و احتمالات زیادی درمورد این سیستم عامل جدید منتشر شده اما هنوز هیچکس درمورد ویژگی‌های آن اطلاعاتی درستی ندارد و معلوم نیست که در این رویداد رونمایی خواهد شد یا نه.

اپلیکیشن Health یکی دیگر از نرم افزارهایی است که منتظر رونمایی از آپدیت جدید آن هستیم. قبل‌تر به این موضوع اشاره شد که احتمالاً این اپلیکیشن ردیابی جدید مربوط به مواد غذایی را به ویژگی‌های خود اضافه خواهد کرد. همینطور در اپل واچ سری 7 هم، منتظر بخش Fitness برای عملکرد بهتر خواهیم بود. اپلیکیشن Maps از دیگر نرم افزارهایی هست که قرار است با ویژگی‌های جدید رونمایی شود. اپل قصد دارد با پیشرفته‌تر کردن این برنامه، با گوگل مپس رقابت کند. iMessage از دیگر برنامه‌های اپل که گفته می‌شود در کنار سایر برنامه‌ها، دستخوش تغییراتی خواهد بود که در 2021 WWDC شاهد آنها خواهیم بود. چقدر برای شروع این کنفرانس جذاب اشتیاق دارید؟

مطلب پیشنهادی :
رونمایی از آی‌مک مجهز به اپل سیلیکون احتمالا اواخر 2021

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.