ترکیب رنگ‌های متنوع آیفون 13

احتمال ترکیب رنگ‌های متنوع آیفون 13 در زمان عرضه و رونمایی

احتمالاً امسال اپل، ترکیب رنگ‌های متنوع آیفون 13 را رونمایی خواهد کرد. رنگ‌های مختلفی همچون صورتی و نارنجی، بنفش و قرمز در کنار رنگ‌های مشکی و سفید برای انواع سلیقه‌ها و علاقه کاربران، در نظر گرفته شده‌است.

ترکیب رنگ‌های متنوع آیفون 13

معمولاً گوشی‌های آیفون، در انواع رنگ‌ها عرضه می‌شوند. مثلاً آیفون 12 در سال گذشته، در طیف مختلفی از رنگ‌ها برای کاربران عرضه شد. برای همین کاربران از اپل انتظار دارند امسال هم در محصول جدید خود، این رویه را تکرار کند. با اینکه این خبر هنوز تایید نشده، اما این انتظار از طرف کاربران وجود دارد. بیشترین رنگی که از بین آیفون‌های 13 شایع شده‌است، مشکی مات بوده که منابع مختلفی، از آن یاد کرده‌اند. این نوع فقط در نسخه‌های پرو و پرومکس ارائه خواهد شد و به نظر می‌رسد بیشتر به خاکستری شبیه است. صورتی رزگلد، یکی از رنگ‌های احتمالی برای آیفون 13 پرو مکس بوده که البته کمی دور از انتظار است، اما غیر ممکن نیست و شاید اپل درمورد آن تصمیمی داشته باشد.

نارنجی از دیگر طرح‌های احتمالی برای پرچمدار اپل بوده که ممکن است در دسترس کاربران قرار بگیرد. بنفش هم یکی دیگر از رنگ‌های مورد انتظار از طرف اپل است. البته باید اشاره کرد که همه این‌ها در حد شایعه بوده و قطعی نیستند. در هر صورت، باید منتظر رونمایی از این محصول از طرف اپل باشیم تا از تمامی ویژگی‌های آن به طور کامل مطلع شویم.

برای اطلاع از اخبار جدید در زمینه تکنولوژی، با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

مطلب پیشنهادی :
رونمایی از هدفون بیتس استودیو بادز در 21 جولای به ادعای جان پراسر
عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.