انتشار ایلوستریتور و این‌دیزاین برای مک‌های M1

ایلوستریتور و این‌دیزاین برای مک‌های M1 منتشر شدند!

اپلیکیشن‌های لایت روم کلاسیک، ایلوستریتور و این‌دیزاین برای مک‌های M1 به تازگی منتشر شدند. اینگونه که ادوبی ادعا می‌کند، نسبت به سیستم‌هایی که از تراشه اینتل بهره می‌برند، 80 درصد عملکرد بهتر مورد انتظار است.

ایلوستریتور

اواخر سال گذشته، ادوبی از فتوشاپ بهبود یافته برای مک‌های مجهز به پردازنده M1 رونمایی کرد و همچنین نسخه بهینه لایت‌روم نیز، در دسامبر 2020 منتشر شد. به نظر می‌رسد اغلب عکاسان که از سیستم مک استفاده می‌کنند، ترجیح می‌دهند برای ادیت عکس‌های خود، از اپلیکیشن لایت‌روم کلاسیک بهره بگیرند. پس حضور نسخه‌های بهبود یافته با عملکرد بالاتر برای سیستم‌های مک ضروری است.

به نظر می‌رسد بسیاری از فعالیت‌های اپلیکیشن لایت‌روم کلاسیک در سیستم‌های مجهز به تراشه جدید، مثل اجرا، وارد کردن اطلاعات و ذخیره کردن، چندین برابر سریعتر از سیستم‌های مجهز به تراشه اینتل اتفاق می‌افتد. ویژگی بهبود وضوح تصاویر «Super Resolution» نیز جدیدا به این نرم افزار اضافه شده و فعالیت آن با سرعت سه برابر قابل استفاده است. دیگر ویژگی‌های جدید لایت‌روم، در بروز رسانی جدید، شامل قابلیت تعیین نسبت‌های دلخواه هنگام برش عکس و مجموعه‌ای از قالب‌های برتر از پیش ساخته شده توسط عکاسان حرفه‌ای خواهد بود. از دیگر امکانات، سبک‌های مختلفی از جمله «سینمایی» و «فوق‌ مدرن» بوده و همین‌طور تنظیماتی برای رنگ‌های مختلف پوست بدن که برای کاربران بسیار قابل استفاده و کاربردی خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
دوربین فوق عریض آیفون 13 پرو با قابلیت فوکوس خودکار
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.