5 اپلیکیشن کاربردی اپل در سال 2020

5 اپلیکیشن کاربردی iOS

اپلیکیشن هایی که برای Mac طراحی شده اند، گاهی اوقات به اندازه ی اپ هایی که برای آیفون و آیپد طراحی شده اند، پوشش دهی نمی شوند، برای همین، ما یک مجموعه از اپلیکیشن هایی Mac را در هایلایت کردیم که مطمئن باشید ارزش بررسی کردن را دارند. اپ هایی که در این ماه طراحی شده اند که کار کردن را کمی راحت تر کنند.

لیست اپلیکیشن های کاربردی :

  1. Meeter (Free)

کار کردن در خانه بیشتر اوقات نیاز به تعداد زیادی جلسات ویدیویی دارد و در حال حاضر اکثر رویدادهای شخصی آنلاین از طریق اپ هایی مثل zoom و google hangouts برگزار می شود. Meeter  اپلیکیشنی است که تمام تماس های ویدیویی های شمارا مدیریت می کند و تماس های شمارا برنامه ریزی و پیگیری میکند. این اپ به صورت اتوماتیک با اتصال به تقویم تماس های آینده شما را برنامه ریزی و یادآوری می کند. همچنین این اپ تمام پلتفرم های جلسات آنلاین را ساپورت می کند.

Meeter (Free)

  1. Mic drop($6.99)

این اپ یک منو بار کوچک است که به شما این امکان را می دهد تا هنگام جلسات وقتی که نیاز دارید صدای میکرفون را کم یا قطع کنید،سریعا این کار را انجام دهید. در هنگام کار با منو بار این اپ، این امکان وجود دارد که شرت کات جهانی این اپ نیز فعال شود. همچنین توجه کنید که این اپ با تمام اپ های جلسات آنلاین مثل zoom ، Slack ، FaceTime ، Houseparty و اپ های دیگر.

  1. Paletro($6.99)

پالترو، همه ی شورت کات هایی که برای اپ باز باز کرده بودید را به شما نشان میدهد بنابراین اگر اپ Apple’s Mail  را استفاده میکنید، میتوانید با کلیک روی Shift-Command-P ، لیست همه ی شورت کات هایی که با این اپ کار میکنند را ببینید. این اپ رابط کاربری مفیدی دارد بنابراین شما می توانید هر فرمانی که دارید را سرچ کنید و همچنین یک روش مفید برای آشنایی بیشتر با میانبرهای کیبورد است. پالترو 6.99 دلار هزینه دارد، ولی امکان یک آزمایش 14 روزه رایگان برای شما هست که قبل از خرید ببینید آیا برای شما کارایی دارد یا نه !

  1. Weather mini($4.99)
مطلب پیشنهادی :
قاب‌های مگ‌سیف اپل با رنگ‌های بهاری

درحال حاضر اکثر ما وقت زیادی را بیرون از خانه نمی گذرانیم، اگر شما برنامه ی یک پیاده روی را دارید، بهتر است که امکان چک کردن وضعیت آب و هوا را داشته باشید. Weather mini یک اپ کم حجم برنامه آب و هوایی را به Dock در Mac شما اضافه میکند که شرایط آب و هوایی و دمای فعلی را خیلی سریع به شما نمایش می دهد. با کلیک کردن روی این اپ اطلاعات جوی بیشتری مثل پیش بینی های ساعتی و روزانه هم فراهم می شود.

Weather mini

  1. Command E(Free)

این اپ شما را به cloud apps هایتان متصل می کند و به شما این امکان را می دهد که خیلی سریع و و راحت با یک کلید میانبر “Command-E” سریع و آسان جستجو کنید.
این اپ با انواع کلود سرویس ها مثل Dropbox، Box, G Suite, Trello, Asana, Evernote, Zendesk, Slack و چند مورد دیگر کار می کند و همین امر باعث می شود که فایل ها و نوشته های خاصی که به دنبالشان هستید را پیدا کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.