چگونه می توانیم با آیفون 12 پرو قد افراد را اندازه بگیریم؟

چگونه می توانیم با آیفون 12پرو قد افراد را اندازه بگیریم؟

مدل های آیفون 12پرو و آیفون 12پرومکس دارای یک ویژگی فوق العاده هستند که به شما امکان می دهد قد افراد را با برنامه “Measure”، دوربین آیفون و اسکنر “LiDAR” اندازه بگیرید. این مقاله به شما می گوید که چطور این کار را انجام دهید.

این قابلیت با وجود اسکنر “LiDAR” ارائه شده که ویژه آخرین گوشی های هوشمند پرو می باشد دقیقا مانند مدل های آیپد 2020 پرو. اسکنر “LiDAR” برای افزایش تجربه های واقعیت افزوده درنظر گرفته شده، اما اندازه گیری یک ویژگی غیرمنتظره ولی کاملا علمی برای اسکنر است.

  • برنامه “Measure” را نصب و راه اندازی کنید.
  • شخصی را که می خواهید قدش را با دوربین “view finder” اندازه گیری کنید مکان یابی کنید، آن ها می توانند ایستاده یا حتی نشسته باشند اما باید مطئن باشید که کل بدنش از نوک انگشت پا تا فرق سر قابل مشاهده است.
  • یک لحظه صبر کنید، حالا باید یک خط و اندازه قد بالای سر شخص مشخص شود.
  • برای عکس گرفتن از اندازه گیری روی دکمه عکس برداری “shutter button” ضربه بزنید، این دکمه در سمت راست دکمه + مرکزی قرار دارد.
  • برای دخیره کردن عکس روی “screenshot” در پایین و سمت راست صفحه ضربه بزنید، روی گزینه انجام شد ضربه بزنید، سپس ذخیره در عکس ها یا فایل ها را انتخاب کنید.
  • برای اندازه گیری مجدد قد، کافیست گوشی خود را برگردانید تا اندازه گیری ارتفاع مجددا تنظیم گردد.

مسیر مدرن

مراحل بالا کل کاریست که باید انجام دهید.  توجه کنید که می توانید با انجام مراحل زیر سیستم اندازه گیری خود را به متریک یا امپریال تغییر دهید:

تنظیمات > اندازه گیری > سیستم اندازه گیری مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *