اپل واچ سری 7 در اواخر همین ماه به دست مصرف کننده میرسند

طبق گفته ی Kuo حمل و نقل اپل واچ سری 7 در اواخر سپتامبر آغاز می شود.

اپل واچ سری 7
به گفته ی تحلیلگر مینگ چی کو،اپل مشکل تولید اپل واچ سری 7 را برطرف کرده است و انتظار می رود تامین کنندگان،تولید انبوه نسل بعدی اپل واچ را از اواسط ماه سپتامبر آغاز کند.
کو در یادداشتی برای سرمایه گذاران در روز جمعه گفت که اپل مسائل مربوط به تولید را که تهدیدی برای دسترسی همگانی این پرچمدار بود را حل کرده است و افزود که انتظار می رود محموله های زیادی اواخر این ماه ارسال شود.
همانطور که قبلا گزارش شده بود،این توقف در تولید به دلیل اختلال در طرح ها و فناوری های جدید،به ویژه در موارد مربوط به پنل OLED دستگاه ایجاد شد.کو می گوید که اپل برای اولین بار به خط تولید OLED G6 روی آورده است که می تواند بازدهی تولید را افزایش دهد و هزینه پنل ها کاهش یابد.علاوه بر این ماژول پنل دارای طراحی جدید کابل تماس است که از فرایند قالب گیری با فشار کم (LIPO)استفاده می کند که می تواند دوام را افزایش دهد.
کو می گوید:”با توجه به بکارگیری فرآیندهای جدید تولید مرتبط با پنل جدید،ماژول پنل اپل واچ سری 7 قبل از تولید انبوه دارای مشکلاتی مثل عدم حساسیت به لمس بود.اپل با بررسی طرح های مختلف (DOE)،مشکل قابلیت اطمینان ماژول پنل را برای یافتن بهترین پیکربندی و استانداردها حل کرده است.”
به نظر می رسد که مشکلات مربوط به تامین کنندگان مربوط می شود نه بخش مونتاژ مثل Luxshare.به گفته ی کو،Luxshare تقریبا 70 درصد از اپل واچ سری 7 را تولید خواهد کرد و انتظار می رود محموله های آن قبل از Foxconn وارد شود.این مشکلات باعث تاخیر دو هفته ای در برنامه تولید انبوه اپل شد.
کو شایعات و گزارشات قبلی درباره ی طراحی مجدد اپل واچ را تایید می کند و می گوید که مدل جدید دارای لبه های صاف و حاشیه های باریک است تا نسبت صفحه نمایش به بدنه بیشتر شود.همچنین انتظار می رود که کمی از اندازه های 40 و 44 میلی متری بزرگتر شود و به 41 و 45 میلی متر برسد.
این تحلیلگر پیشبینی می کند که اپل واچ سری 7 به تعداد 14 تا 16 میلیون دستگاه در سال 2021 عرضه شود و مجموع محموله های واچ بین 40 تا 45 میلیون باشد.
کو معتقد است که اپل Luxshare را به عنوان تامین کننده بخش قابل توجهی از ماژول های پنل برای اپل واچ سری8 در سال 2022 انتخاب می کند و Jabil نیز سفارشات مشابهی را دریافت می کند.
انتظار می رود که اپل،اپل واچ سری 7 را در کنار آیفون13 در رویدادی ویژه در 14 سپتامبر معرفی می کند.
مطلب پیشنهادی :
آیفون SE بعدی با پشتیبانی از 5G در نیمه اول سال 2022 رونمایی می‌شود
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.