نگاهی به ویژگی‌های جدید WatchOS8

نگاهی به ویژگی های WatchOS8:

امروز اپل نسل بعدی سیستم عامل واچ یعنی WatchOS8 را با ویژگی های کاملا جدید از جمله پیشرفت در ردیابی سلامت مثل برنامه Mindfulness و بهبود نحوه تعامل کاربران با اپل واچ معرفی کرد.

سیستم عامل واچ

در این نسخه از WatchOS شما می توانید یک پرتره را جلوی ساعت و تاریخ قرار دهید. WatchOS8 همچنین از Find Items پشتیبانی می‌کند و به کاربران اجازه می دهد که اشیای گمشده خود را با استفاده از شبکه Find My پیدا کنند.

WatchOS8

“Focus که در iOS15 معرفی شد مجموعه ای قدرتمند از ابزارها برای کاهش حواس پرتی در هنگام کار و هدر رفتن زمان را در اختیار کاربران قرار می دهد.اپل واچ به طور خودکار با Focus در iOS همگام می شود و اعلان های دریافتی براساس کاری که کاربر در حال انجام است فیلتر می شود. Focus از هوش روی دستگاه برای ارائه پیشنهادها استفاده می کند. به عنوان مثال هنگام شروع تمرین، Focus پیشنهادهایی برای تناسب اندام را ارائه می دهد.”

ویژگی های WatchOS8

WatchOS8 همچنین دارای یک برنامه Music دوباره طراحی شده است که به اشتراک گذاری آهنگ ها، آلبوم ها و موارد دیگر از طریق iMessages کمک می کند. WatchOS8 همچنین به کاربران امکان می دهد تا تایمرهای متعددی را تنظیم کند. Always on display روی اپل واچ سری 4 و بالاتر برای برنامه های بیشتری مثل Maps ،Mindfulness ،Phone و پادکست و موارد دیگر موجود است.

برای خرید دیوایس های اپل به سایت مسیرمدرن مراجعه کنید.

 

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *