آمادگی اپل برای تولید اپل واچ و ایرپاد نسل سوم

زنجیره ی تامین اپل برای مدل های جدید اپل واچ و ایرپادهای نسل سوم آماده می شوند:

تامین کننده ی اپل ASE Technology براساس فناوری سیستم بسته بندی شده (system-in-package), تراشه های اصلی حداقل دو مدل جدید اپل واچ را بسته بندی می‌کند و همچنین به گفته ی DigiTimes, این فناوری در ایرپاد‌ها نیز گنجانده شده است.

مدل های جدید اپل واچ و ایرپادهای نسل سوم

در اوایل این هفته Mark Gurman و Debby Wu گزارش دادند که سری جدید اپل واچ یک جانشین برای اپل واچ سری 5 و یک جایگزین برای سری 3 خواهد بود که با ردیاب های تناسب اندام ارزان قیمت مثل Fitbits رقابت خواهد کرد.
درحالی که مدل‌های جدید اپل واچ به طور معمول در کنار آیفون‌های جدید در ماه سپتامبر معرفی می‌شوند, شایعات حاکی از آن است که سری 6 ممکن است امسال در ماه اکتبر رونمایی شود. ویژگی‌های گفته شده برای سری 6 شامل پردازنده‌ی جدید S6 برای بهبود عملکرد, افزایش قابلیت‌های سلامتی مثل نظارت بر اکسیژن خون و سرعت بیشتر Wi Fi و Cellular است.
این گزارش ادعا می‌کند که نسل سوم ایرپاد در سال 2021 منتشر می‌شود و در یک بازه‌ی زمانی که به گفته‌ی Ming Chi Kuo نیمه‌ی اول سال است, رونمایی می‌شود. شایعات در مورد اینکه آیا این ایرپاد همانند ایرپادپرو داخل گوش قرار می‌گیرد و پایه‌های کوتاه تر از گوش دارد یا خیر متفاوت است.
گفته می‌شود که اپل چندین محصول دیگر را نیز در دست تولید دارد, از جمله آیپد ایر 10.8 اینچی با صفحه نمایش لبه به لبه (Edge-to-edge)همانند آیپد پرو, HomePod کوچکتر, هدفون‌های دورگوشی, Apple TV جدید و AirTag. درحالی که برخی از این محصولات احتمالا تا پایان سال 2020 به بازار عرضه می‌شوند, اما در زمان بحران بهداشت جهانی زمان آن قطعی نیست.

مطلب پیشنهادی :
کاربران اپل به زودی می‌توانند به کمک کلید دیجیتال اپل وسایل نقلیه خود را باز کنند

اخبار بروز اپل را در مسیرمدرن دنبال کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.