اپلیکیشن Wombo و ویدیوهای جالب در شبکه‌های اجتماعی

انتشار اپلیکیشن Wombo

به احتمال زیاد این روزها سرگرم دیدن ویدیوهای جالب دیپ فیک با هوش مصنوعی myHeritage بودید که حالا ویدیوهای اپلیکیشن Wombo نیز از راه رسیده و ترند شده اند. این برنامه نیز یکی دیگر از ا‌پ‌های هوش مصنوعی بوده که به کمک آن می‌توانید سلفی آوازه خوان درست کنید.

اپلیکیشن Wombo
این روزها در فضای مجازی مثل توییتر، این ویدیوهای سلفی متحرک را دیده اید و احتمالاً برایتان سوال پیش آمده باشد که چگونه این ویدیوها درست شده اند. با فناوری جدیدی که این اپلیکیشن به وجود آورده است، عکس شما هماهنگ با آهنگ حرکت خواهد کرد و تکان خوردن لب‌ها کاملاً همزمان با آهنگ پخش شده است و دقت بسیار بالایی دارد.
کار با این برنامه به شدت ساده است، به طوری‌که فقط نیاز دارید که یک سلفی گرفته و آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و خروجی بگیرید. به سرعت خروجی را به شما تحویل داده و ‌می‌توانید آن را در شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید. البته موسیقی‌های این برنامه محدود و از قبل تعیین شده هستند شما امکان انتخاب موسیقی دلخواه خود را نخواهید داشت. کیفیت خروجی این برنامه هم بسیار پایین بوده و پیکسلی است.
این برنامه به سرعت مورد استقبال کاربران قرار گرفته و تا به حال نیز حریم خصوصی هیچ کاربری را با مشکل مواجه نکرده است. این اپلیکیشن برای آی او اس و اندروید تولید شده است.

*برای دانلود این برنامه برای اندروید کلیک کنید.

*برای دانلود این برنامه برای آی او اس کلیک کنید.

برای اطلاع از اخبار جدید و آشنایی با اپلیکیشن‌های جدید به وبسایت مسیر مدرن سر بزنید.

کلیدواژه : اپلیکیشن Wombo
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *