آیا اپل در WWDC 2021 از سیستم عامل homeOS رونمایی می‌کند؟

آیا اپل قرار است در ایونت WWDC 2021 از سیستم عامل homeOS رونمایی کند؟

قبل از شروع ایونت جذاب اپل یعنی WWDC 2021، اخبار و شایعات زیادی به گوش می‌رسد که بعضی از آنها صحت دارند و بعضی هم شایعه‌ای بیش نیستند. به هرحال همه منتظر رونمایی از محصولات و خدمات جدید این غول دنیای تکنولوژی بوده و حدس‌هایی در این رابطه می‌زنند. اما به تازگی یکی از مهندسان اپل در بخش اپل موزیک، اعلام کرده‌است که در این رویداد، از سیستم عامل homeOS که نام آن بسیار جدید است، رونمایی خواهد شد. اسم این سیستم در کنار دیگر سیستم‌های مطرح کوپرتینویی‌ها یعنی watchOS ،iOS و tvOS قرار گرفته است.

رویداد WWDC 2021

در رابطه با این موضوع نوشته شده‌است:

«شما باید با مهندسان سیستم‌های اپل کار کنید، کارهای داخلی tvOS ،watchOS ،iOS و homeOS را یاد بگیرید. همچنین کدهای خود را به روش‌هایی که تنها اپل می‌تواند، بهینه‌سازی کنید. به تیم ما بپیوندید و یک تفاوت واقعی برای عاشقان موسیقی در سراسر جهان ایجاد کنید. تیم فریم‌ورک‌های اپل موزیک شامل فناوری است که ادغام تجربه اپل موزیک در تمام پلتفرم‌های موبایل ما شامل watchOS ،iOS و homeOS را ممکن می‌کند.»

بعضی‌ها گمان می‌کنند که این اسم همان نرم افزار خانه هوشمند کنونی باشد که تغییر نام پیدا کرده و شاید هم قرار است با یک سیستم بسیار جدید و متفاوت روبرو باشیم که نمی‌توان درمورد اطلاعات آن حدس زد. بعید نیست که این تکنولوژی جدید، برای هوم‌پاد جدید اپل مجهز به نمایشگر باشد. در هر صورت، ممکن است اپل از این تکنولوژی جدید رونمایی کند و به سوالات ما پاسخ دهد. پس باید تا برگزاری این رویداد منتظر بمانیم تا ببینیم اپل چه برنامه‌ای در نظر دارد تا کاربران و دوست‌داران را شگفت زده کند.

مطلب پیشنهادی :
گلکسی تب S8 FE احتمالا اواخر ۲۰۲۲روانه بازار میشود

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.