آنچه از کنفرانس شهریور اپل انتظار داریم

شرکت اپل تا ساعاتی دیگر کنفرانس جدید خود را برای معرفی محصولات جدید برگزار کند. کنفرانس 25 شهریور اپل قرار است کمی با رویدادهای گذشته اپل در سپتامبر تفاوت داشته باشد.

این رویداد به دلیل شیوع ویروس کرونا از لحاظ نحوه برگزاری و موارد معرفی شده در آن تا حدودی با رویدادهای دیگر متفاوت است. اپل امسال مجبور شده تا رویداد پاییزی خود را به روزهای پایانی سپتامبر موکول کند. در عین حال تفاوت‌های این رویداد اپل فقط به زمان برگزاری آن مربوط نمی‌شود و امسال با یک رویداد کاملاً متفاوت از همه لحاظ مواجه هستیم.

در ادامه این مطلب هر آنچه باید از کنفرانس 25 شهریور اپل انتظار داشته باشیم را بررسی کنیم:

برگزاری متفاوت کنفرانس اپل

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا اپل رویداد سپتامبر امسال را به صورت مجازی برگزار کند. در حقیقت این رویداد شامل یک ویدیوی از پیش ضبط شده است که در تاریخ مشخص، یعنی 25 شهریور 1399 ساعت 21.30 به وقت تهران از منابع رسمی اپل منتشر خواهد شد.
البته این اولین باری نیست که اپل رویداد مجازی برگزار می‌کند، اپل در ژوئن سال جاری میلادی نیز رویداد WWDC 2020 را به همین صورت برگزار کرده بود و بسیاری از کاربران و طرفداران محصولات اپل تجربه مشاهده چنین رویدادی را از اپل دارند.

برگزاری متفاوت کنفرانس اپل

نبود آیفون در میان محصولات معرفی شده

اپل معمولاً در کنفرانس‌های سپتامبر خود از آیفون‌های جدید رونمایی می‌کند، امسال هم احتمالاً اپل تصمیم دارد تا آیفون 12 را در جریان کنفرانس سپتامبر اپل رونمایی کند. اما برخی از منابع خبری، ادعا کرده‌اند که آیفون 12 امسال به ماه سپتامبر نمی‌رسد. اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانسته برخی از قطعات این محصول را در زمان درست تأمین کند و به همین دلیل این محصولات را در ماه اکتبر آماده معرفی و عرضه خواهد کرد.
البته برخی از شایعات دیگر حاکی از آن است که شرکت اپل در سپتامبر دو مدل از چهار آیفون 12 را آماده معرفی می‌کند و پس از آن در ماه اکتبر دو مدل دیگر را آماده عرضه به بازار خواهد کرد. اپل تصمیم دارد تا در رویداد سه شنبه خود از محصولات جدیدی رونمایی کند و حالا موجی از شایعات در مورد این رویداد منتشر شده است.

مطلب پیشنهادی :
افشای زمان نمایی از اپل واچ سری 6

 

معرفی اپل واچ سری 6 همراه قابلیت تشخیص سطح اکسیژن خون

اپل به‌احتمال خیلی زیاد در جریان رویداد 15 سپتامبر خود تصمیم به رونمایی از اپل واچ سری 6 دارد. بسیاری از تحلیلگران این موضوع را تائید کرده‌اند که شرکت اپل تصمیم دارد تا در جریان رویداد سه شنبه سری ششم از ساعت‌های هوشمند خود را رونمایی کند.
این ساعت تغییرات زیادی از لحاظ طراحی نسبت به نسل قبلی ندارد، اما از لحاظ تراشه‌ی مرکزی و برخی از قابلیت‌ها به روز شده و می‌تواند سطح اکسیژن خون را اندازه گیری کند. در این سری احتمالاً باتری از 296 میلی آمپر ساعت به 303.8 میلی آمپر ساعت می‌رسد که بهبود نسبتاً کمی نسبت به نسل قبلی محسوب خواهد شد.

اپل واچ سری 6

اپل واچ SE با قیمت ارزان تر و قابلیت های بهبود یافته تر از سری 3

برخی از شایعات حاکی از آن هستند که شرکت اپل در حال آماده سازی و عرضه نسخه ویژه اپل واچ است که با عنوان اپل واچ SE شناخته می‌شود. این ساعت هوشمند تراشه‌ای بهبود یافته تر دارد، اما از لحاظ بدنه به‌طور کامل شبیه به اپل واچ سری 3 به قبل خواهد بود که باقیمت بسیار ارزان‌تر آماده عرضه به بازار خواهد شد. شایعات زیادی از کنفرانس سه شنبه این هفته منتشر شده است و حالا باید منتظر بود و دید که آیا اپل در جریان این رویداد از چه محصولات جدیدی رونمایی می‌کند.

'Apple Watch SE

معرفی آیپد ایر 2020

آیپد ایر 2020 یا آیپد ایر نسل 4 یکی از محصولاتی است که احتمالاً در جریان رویداد این هفته معرفی می‌شود. این محصول قرار است طراحی مشابهی با آیپدهای پرو داشته باشد، اما نکته اصلی در مورد این محصول آن است که شرکت اپل احتمالاً فیس آیدی را در این محصول ارائه نخواهد داد.
سیستم احراز هویت بیومتریک در آیپد ایر 2020 قرار است مبتنی بر اثر انگشت باشد، البته این آیپد قرار نیست دکمه هوم داشته باشد و اپل سنسور اثر انگشت را روی دکمه پاور جاسازی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی :
آغاز فروش هوم پاد مینی اپل

معرفی آیپد ایر 2020

معرفی کامپیوتر با پردازنده هایی مبتنی بر اپل سیلیکون

اپل در جریان WWDC 2020 اطلاعاتی از پردازنده‌های اختصاصی خود با عنوان اپل سیلیکون منتشر کرده بود، اما حالا به نظر می‌رسد که اولین مجموعه از کامپیوترهای مبتنی بر این پردازنده‌ها قرار است آماده معرفی و عرضه شوند.
اپل احتمالاً از اولین کامپیوتر مک مبتنی بر اپل سیلیکون در جریان رویداد سه شنبه رونمایی می‌کند، این محصول احتمالاً مک بوک ایر 2020 خواهد بود که از پردازنده A14x استفاده می‌کند.

معرفی کامپیوتر با پردازنده هایی مبتنی بر اپل سیلیکون

کلیدواژه : اپلویژه
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.