چگونه رویداد Unleashed اپل را مشاهده کنیم؟

راه های مختلفی برای مشاهده ی زنده ی رویداد Unlaeshed اپل وجود دارد. در این مقاله نحوه ی تماشای این رویداد شرح داده شده است.

مثل همیشه اپل هنوز هیچ خبری از جزئیات رویداد خود نداده است اما انتظار می رود مک بوک پرو و ایرپاد جدید منتشر شوند.تنها چیزی که از این رویداد مشخص شده است زمان برگذاری است که حدود ساعت 8 و نیم شب به وقت ایران در روز 26 مهر می باشد.

Unleashed event

از طریق یوتیوب

از لحظه ی اعلام این رویداد،اپل یک صفحه یوتیوب برای آن راه اندازی کرده است که از طریق همه ی دستگاه ها قابل است.

با این حال باید توجه داشته باشیم که ویدیوی یوتیوب با کمی تاخیر پخش می شود و با توجه به اتصال شما ممکن است این تاخیر کم یا زیاد شود این تاخیر ممکن است با اختلاف چند ثانیه باشد.

تماشای این رویداد با یوتیوب بسیار ساده است و با استفاده از سافاری می توانید به راحتی به یوتیوب بروید و حتی از ابزارهای ویرایشگر ویدیویی مثل فشار دادن کلیدهای K ، Jیا L برای حرکت سریع استفاده کنید.

از طریق وب سایت اپل

وب سایت اپل کنترل های ویدیویی را ندارد اما دارای سیستم علامت گذاری بهتری است و بعد از اتمام رویداد نیز می توانید کپشن هر قسمت از ویدیو را ببینید.

همچنین اپل نسخه ای از رویداد را با زبان اشاره منتشر می کند.

اگر می خواهید رویداد را به طور زنده مشاهده کنید،اپل توصیه می کند که از آیفون 7 یا بالاتر،آیپد 5 یا بالاتر و macOS Mojave 10.14 یا بالاتر استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی :
شیائومی ۱۲ مینی احتمالا ماه آینده میلادی با اسنپدراگون ۸۷۰ معرفی می‌شود.

این شرکت خاطر نشان می کند که می توانید آن را در اپل تی وی و نسخه های جدید کروم،فایرفاکس و مایکروسافت Edge نیز مشاهده کنید.

از طریق اپل تی وی

شما تنها از طریق برنامه Apple TV 4K و یوتیوب می توانید رویداد را در اپل تی وی تماشا کنید.

اپل هنوز تماشای رویدادهای خود از طریق اپل تی وی را تبلیغ نمی کند اما به نظر می رسد هنگام رویداد لینکی برای ورود و تماشا در اپل تی وی وجود داشته باشد.برای پیدا کردن آن می توانید عبارت Apple Events را سرچ کنید.

نظر شما درباره ی این رویداد چیست؟

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.