رونمایی از نسل بعدی مک‌بوک پرو و مک مینی در اواخر سال 2021

رونمایی از نسل بعدی مک‌بوک پرو و مک مینی در سه ماهه چهارم 2021 توسط اپل

به نظر می‌رسد اپل قصد دارد از نسل بعدی مک‌بوک پرو و مک مینی در سه ماهه چهارم سال 2021 رونمایی کند. تابحال منابع اطلاعاتی متعددی درمورد زمان رونمایی محصولات اپل صحبت کرده اما بسیاری از آنها بی پایه و اساس بوده‌اند.

نسل بعدی مک‌بوک پرو

تحلیلگران و منابع اطلاعاتی مختلفی تابحال درمورد رونمایی از محصولات مختلف گمانه زنی و شایعه پراکنی کرده‌اند، اما بسیاری از این اخبار، پایه و اساس نداشتند و به واقعیت نپیوستند. به طور مثال، مدتی قبل شایعات حاکی از آن بود که کوپرتینویی‌ها در کنفرانس WWDC 2021 نوت‌بوک‌های حرفه‌ای‌شان را رونمایی خواهند کرد. اما شاهد بودیم که در این کنفرانس، اپل صرفا محصولات نرم افزاری جدید خود را رونمایی کرد و از محصول سخت افزاری رونمایی نکرد.

حالا هم یکی از منابع اطلاعاتی، گمان کرده که اپل مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی و مک مینی جدید را در سه ماهه چهارم سال 2021 رونمایی خواهد کرد. با این حساب، طبق این شایعه، محصولات جدید اپل در بازه مهر تا آبان رونمایی خواهند شد. این منبع اطلاعاتی عقیده دارد M1X نسخه بهبودیافته از تراشه M1 خواهد بود که از درگاه‌های USB-C مبتنی‌بر تاندربولت و مانیتورهای خارجی بیشتر پشتیبانی می‌کند و از قرار معلوم، هسته‌های پردازشی و گرافیکی بیشتری در آن جای گرفته است.

با این حال، این منبع اطلاعاتی قبل‌تر اخبار ضد و نقیضی را منتشر کرده بود. برای همین باید منتظر باشیم تا اخبار رسمی، از تاریخ دقیق رونمایی این محصولات به کاربران خبر دهند. به عنوان کاربر، چقدر مشتاق رونمایی از این محصولات هستید؟

مطلب پیشنهادی :
مقایسه‌ی آیفون 12 مدل 5.4 اینچی با آیفون SE و آیفون 7

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

کلیدواژه : مک بوک پرومک مینی
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.