رونمایی از آی‌مک مجهز به اپل سیلیکون احتمالا اواخر 2021

از آی‌مک مجهز به اپل سیلیکون احتمالا اواخر 2021 رونمایی خواهد شد

سال گذشته، اپل از مک بوک مجهز به اپل سیلیکون رونمایی کرد، اما تا کنون از آن استفاده ای نشده است. با توجه به اینکه قرار بود این محصول در ماه‌های ابتدایی سال 2021 رونمایی شود، اما به نظر می‌رسد این محصول تا پایان سال 2021 رونمایی نخواهد شد.

طبق اخبار به نظر می‌رسد این محصول در اکتبر 2021 رونمایی می‌شود، اما خبر گزاری نسبت به تاریخ دقیق آن اطمینان ندارد و احتمال می‌دهد که شاید زودتر این کامپیوتر جذاب و دیدنی از راه برسد. اگر این اخبار منتشر شده درست باشند و این کامپیوتر دیر تر از موعد از راه برسد، اپل فرصت این را دارد که بیشتر به آن رسیدگی کند و امکانات بیشتری به آن اضافه کند.

آی‌مک نسل جدید
رونمایی از آی‌مک نسل جدیداواخر 2021

گزارش‌های گذشته کاربران در رابطه با استفاده از این کامپیوترها نشان دهنده عدم رضایت آنها مبنی بر نبود فیس آیدی در نسل جدید آیمک بود. حالا شاید این تاخیر فرصتی باشد که نسل جدید به فناوری فیس آیدی مجهز باشد.

انتظاراتی که درمورد این آیمک وجود دارد، در رابطه با طراحی آن، این است که شباهت بیشتری به آیپد پرو داشته باشد. برای مثال، از حاشیه‌های باریک استفاده کند و لبه‌های تخت در این کامپیوتر به کار برود. احتمالا با چیپ A14T مبتنی بر لیتوگرافی ۵ نانومتری TSMC یا نسل جدید چیپ M1 به نام M2 رونمایی شود. با توجه به عملکرد خوب و راضی کننده چیپ M1، بدون در نظر گرفتن تراشه مورد استفاده در این دستگاه، می‌توان انتظار داشت که عملکرد قابل قبولی خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی :
مک بوک پرو 2021 در راه است !

این انتظار وجود دارد که این محصولات در مدل‌های 24 و 32 اینچی طراحی و رونمایی شوند.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.