تاریخ احتمالی پیش‌ فروش و عرضه سری گلکسی S22 سامسونگ فاش شد

ساعاتی پیش اولین تصاویر زنده از  گلکسی S22 اولترا سامسونگ منتشر شد و حالا همان منبع خبری مدعی شده که از تاریخ آغاز پیش فروش و عرضه این گوشی‌ها هم خبر دارد. به گفته او، خانواده بعدی پرچمداران سری گلکسی S در ماه فوریه معرفی و عرضه می‌شوند.

«جان پراسر» در گزارش تازه‌ای اعلام کرده که مدل‌های گلکسی S22 از ۸ فوریه (۱۹ بهمن) برای پیش‌خرید در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و احتمالا در همان روز معرفی خواهد شد. این شرکت ۱۰ روز بعد از تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) عرضه این گوشی‌ها را شروع می‌کند. سامسونگ

این گزارش با شایعات قبلی مطابقت دارد و بازه‌ای مشابه بازه زمانی رونمایی از نسل‌های قبلی خانواده گلکسی S را نشان می‌دهد. البته شایان ذکر است که جان پراسر همواره گزارش‌های دقیقی نداشته و گاها اشتباه کرده است. در حال حاضر نمبا توجه به کاهش تقاضای مصرف‌کنندگان و افت فروش سری گلکسی S در سال‌های اخیر، باید ببینیم سامسونگ چه برنامه‌ای برای این خانواده در نظر دارد و چه قابلیت‌های جدیدی را روی این گوشی‌های هوشمند ارائه خواهد کرد. این غول کره‌ای همچنین به دنبال رونمایی از گلکسی S21 FE است و احتمالا این گوشی را در مراسم CES 2022 معرفی می‌کند.ی‌دانیم که این رویداد به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد یا به شکل حضوری برپا می‌شود.

در تصاویری که امروز از گلکسی S22 اولترا منتشر شد، موبایلی را می‌بینیم که دوربین اصلی آن با ظاهری متفاوت روی قاب پشتی قرار گرفته است. این دوربین پنج سنسور دارد که فعلا اطلاعات زیادی درباره مشخصات فنی آن‌ها در دسترس نیست.

مطلب پیشنهادی :
تصاویر فاش شده ایرپاد پرو2
عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.