اسکنر LiDAR در آیفون 13 پرو و پرو مکس استفاده می‌شود

اپل از اسکنر LiDAR در آیفون 13 پرو و پرو مکس استفاده خواهد کرد

با نزدیک شدن به ارائه سری جدید گوشی‌های اپل، اخبار، گزارش‌ها و شایعات زیادی منتشر می‌شود. اما حالا به تازگی خبری درمورد اینکه اسکنر LiDAR در آیفون 13 پرو و پرو مکس استفاده می‌شود گزارش شده است. البته این قطعه تنها در این دو مدل گوشی استفاده خواهد شد.

اسکنر LiDAR در آیفون 13 پرو و پرو مکس

قبل‌تر شایعات خبر از این میدادند که کوپرتینویی‌ها قصد دارند از این اسکنر در تمامی مدل‌های آیفون 13 استفاده کنند. البته بعدتر، اخبار اعلام کردند که این قطعه تنها در آیفون 13 و مینی این محصول استفاده خواهد شد. حالا منبع موثق و معتبری به تازگی در یک توییت اعلام کرده است که این اسکنر تنها در آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس استفاده خواهد شد:

«LiDAR تنها به مدل‌های پرو آیفون می‌آید. اوایل امسال به نظر می‌رسید که اپل می‌خواهد تمام مدل‌های آیفون ۱۲S/۱۳ را به این اسکنر مجهز کند، اما بنابر دلایلی کوپرتینویی‌ها امسال چنین کاری را انجام نمی‌دهند.»

این منبع، تابحال اخبار درستی را درمورد محصولات اپل منتشر کرده است. بنابراین تاحدی می‌توان به اخبار آن اعتماد کرد. این منبع خبری که DylanDKT نام دارد، چندی پیش درمورد نسل جدید مک‌بوک ایر و مک‌بوک پرو هم منتشر کرده بود. این اسکنر که قرار است در سری جدید گوشی‌های اپل استفاده شود، برای اولین بار در سال 2020 با آیپد پرو معرفی شد. از آن برای بهبود تجربه واقعیت افزوده استفاده می‌شود. پرتره در حالت شب، از دیگر ویژگی‌های آن است.

برای اطلاع از اخبار دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
کاهش تقاضای آیفون 12 مینی، دور از انتظار اپل
کلیدواژه : آیفون 13
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.