ظرفیت باتری آیفون 13 به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت

افزایش چشمگیر ظرفیت باتری آیفون 13 توسط اپل

با نزدیک شدن به زمان رونمایی از محصولات جدید اپل، شایعات و گمانه زنی‌های زیادی در این رابطه پخش می‌شود. تحلیلگران و فعالان حوزه تکنولوژی، از امکانات جدیدی که ممکن است در محصولات جدید باشد صحبت می‌کنند و در رابطه با بعضی از آنها حدس‌هایی می‌زنند. به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد ظرفیت باتری آیفون 13 را به طور چشمگیر و مقدار زیادی افزایش دهد.

قیمت آیفون 13

با توجه به اعلام یک منبع موثق در زمینه تکنولوژی، کوپرتینویی‌ها قصد دارد باتری 4325 میلی آمپر ساعتی برای آیفون 13 پرو مکس در نظر گرفته و به آن مجهز کنند. این مقدار تفاوت زیادی با سری فعلی این گوشی‌ها دارد. بزرگترین گوشی اپل در سال 2020 از یک باتری 3687 میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد. به غیر از مدل پرو مکس، مدل‌های ساده و پرو هم به باتری 2815 میلی آمپر ساعتی مجهز خواهند شد. در ادامه آیفون 13 مینی بجای باتری 2227 میلی آمپر ساعتی آیفون 12 مینی، به یک باتری 2406 میلی آمپر ساعتی تجهیز خواهد شد.

در این محصولات جدید، چیپ A15 Bionic به کار می‌رود اما هنوز هم با لیتوگرافی 5 نانومتری تولید خواهد شد ولی انرژی کمتری مصرف خواهد کرد و در عوض قدرت بالاتری خواهد داشت. به غیر صفحه نمایشگر 120 هرتزی و باتری قوی‌تر، به دنبال انتشار اخبار دیگری در رابطه با کیفیت دوربین این محصول هستیم تا قدرت آن را بررسی کنیم. شما فکر می‌کنید قدرت دوربین در این محصولات چقدر با آیفون فعلی تفاوت خواهد داشت؟

برای اطلاع از اخبار جدید در زمینه تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
حریم خصوصی ضد ردیابی در ios 14.4
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.