بهترین برنامه‌های اپل واچ که بهتر است آنها را نصب کنید (قسمت دو)

بهترین برنامه‌های اپل واچ که استفاده از آنها به شما توصیه می‌شود

اگر از ساعت هوشمند اپل استفاده می‌کنید، باید بدانید که اپ‌های جالب و کاربردی آن، متنوع هستند و می‌توانید در زمینه‌های مختلف، از آنها بهره‌مند شوید. در ادامه به معرفی بهترین برنامه‌های اپل واچ می‌پردازیم.

PCalc

حتماً برای شما هم پیش آمده که در شرایطی، مجبور به استفاده از ماشین حساب شده‌اید. در این شرایط، بهترین اپ برای شما، PCalc است که خیلی سریع محاسبات شما را انجام می‌دهد. پس زمانی که نیاز ه محاسبات دارید و نمی‌توانید ذهنی حساب کنید، روی این اپ حساب باز کنید.

Heart Analyzer

برای همه کاربران امکان اندازه گیری ضربان قلب و مشاهده داده‌های سلامت بدن، جذاب است. برای همین ساعت هوشمند اپل در تلاش است تا در این زمینه بهتر و بروز عمل کند تا مخاطبان بتوانند بهتر از این قابلیت‌ها بهره‌مند شوند. به کمک این اپ، می‌توانید با جزئیات بیشتری ضربان قلب خود را در طول روز بررسی کنید.

اپل واچ

Streaks Workout

جذابیت ساعت هوشمند اپل به این است که کاربران را در راستای رسیدن به زندگی سالم کمک می‌کند و با امکانات خود، وضعیت سلامت افراد را بررسی می‌کند. یکی دیگر از این قابلیت‌ها، برنامه Streaks Workout است که در هر ساعت و مکانی، به شما تمرین برای ورزش کردن می‌دهد. این تمرین‌ها نیازی به تجهیزات خاصی ندارند و امکان ورزش کردن در شرایط خاص را برای کاربران به وجود می‌آورند.

Citymapper

اگر به سفر خارجی بروید، ممکن است در پیدا کردن محله‌های مختلف در کشور جدید، به مشکل بخورید. این اپ به شما کمک می‌کند در شهرهای مطرح جهان، محله‌های مورد نظر خود را پیدا کنید.

Coloring Watch

اگر دوست دارید بک‌گراند ساعت خود را عوض کنید، این اپ 80 تصویر و 100 رنگ مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد و باعث می‌شود که محیطی متنوع و جالب را تجربه کنید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *