مشخص شدن قاب اصلی آیفون 12 پرو-مسیرمدرن

مشخص شدن قاب اصلی آیفون 12 پرو

شاسی آیفون 12 پرو در یک ویدیو مشخص شد: ویدیوی منتشر شده در روز جمعه نزدیکترین نگاه به شاسی آیفون12 پرو را قبل از آمدن آن به بازار نشان داد.
شاسی آیفون 12 پرو در یک ویدیو مشخص شد: ویدیوی منتشر شده در روز جمعه نزدیکترین نگاه به شاسی آیفون12 پرو را قبل از آمدن آن به بازار نشان داد.

شاسی آیفون 12 پرو در یک ویدیو مشخص شد:

ویدیوی منتشر شده در روز جمعه نزدیکترین نگاه به شاسی آیفون 12 پرو را قبل از آمدن آن به بازار نشان داد.

شاسی آیفون 12 پرو در یک ویدیو مشخص شد

در این ویدیوی 5 ثانیه‌ای منتشر شده در توییتر، به نظر می‌رسد که نسل جدید شاسی آیفون را خواهیم داشت و شامل برش‌هایی برای دوربین 3 لنزه، حفره ای برای LiDAR Scanner، تعویض مکان جا سیم کارتی و موارد دیگر است.

به نظر می‌رسد این پوشش فلزی با عنوان “شاسی اصلی آیفون 12” از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای لبه های کوبیده شده، پشتی شیشه‌ای سفید و مجموعه‌ای از اجزای درونی است. در داخل، یک منطقه‌ی دایره ای شکل بریده شده دیده می شود که به نظر می رسد برای شارژ بی سیم طراحی شده است.

یک ماژول که  قاب دوربین را در بر دارد شامل پنج حفره ی بزرگ است. سه مورد برای عکاسی، یکی برای فلاش و دیگری برای LiDAR Scanner گفته می‌شود آیفون 12 پرو مکس همانند نسل چهارم آیپد پرو دارای سیستم LiDAR Scanner برای واقعیت مجازی خواهد بود.

قسمت شیشه ای شاسی، نمای بهتری از دوربین و آرم اپل که با رنگ سفید وجود دارد را نشان می دهد. همچنین در سمت راست دستگاه زیر دکمه ی پاور یک پنجره وجود دارد که هدف از وجود این پنجره مشخص نیست.

از لحاظ ظاهری شبیه به شارژر مغناطیسی Apple Pencil آیپد پرو است. این پنجره می تواند یک طراحی برای لوازم جانبی های جدید باشد مثل یک کیس جمع و جور برای شارژر بی سیم.

انتظار می رود که آیفون 12 پاییز امسال به بازار بیاید و همچنین پیشبینی می شود رویدادی که در 15 سپتامبر قرار بود برای اپل واچ و آیپد برگذار شود به ماه اکتبر موکول شود.

 

اخبار بروز اپل را در مسیرمدرن دنبال کنید.