ارسال کد احراز هویت دومرحله‌ای اینستاگرام به واتساپ

کد احراز هویت دومرحله‌ای اینستاگرام قرار است به واتساپ ارسال شود!

اخبار جدید این مسئله را بازگو می‌کنند که برای افزایش سطح امنیت کاربران، به تازگی قرار است کد احراز هویت دومرحله‌ای اینستاگرام به واتساپ ارسال شود. اقدامی که قرار است به زودی با همکاری این دو نرم افزار اتفاق افتد تا سطح امنیت کاربران را ارتقا دهد.

کد احراز هویت

به تازگی اعلام شده است که اینستاگرام قرار است رمزهای یکبار مصرف را برای کاربران به واتساپ آنها ارسال کند تا با این اقدام، سطح امنیت آنها افزایش یابد. این رمزهای جدید که ۲FA نام دارند، از این پس برای کاربران به واتساپ ارسال خواهند شد. انتشار دو اسکرین شات این مسئله را بازگو می‌کند که با اضافه شدن قابلیت اتصال به واتساپ، امکان دریافت رمز جدید و یکبار مصرف برای کاربر فراهم خواهد شد.

البته لازم به ذکر است که این ویژگی و قابلیت به عنوان یک گزینه اختیاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این امکان به این معنا نیست که تنها گزینه موجود برای کاربران است. بلکه آنها می‌توانند همچنان رمز خود را از طریق پیامک دریافت کنند. این ویژگی سطح امنیت کاربر را بالا می‌برد و اگر افراد این ویژگی را برای خود فعال کنند، هنگام ورود به اکانت خود باید رمز ویژه را وارد کنند. این قابلیت به زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در صورت فعال شدن این ویژگی، شما به عنوان کاربر دوست دارید از آن استفاده کنید؟

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
مقایسه اندازه‌های iPhone 12 با نسل‌های پیشین
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.