حذف دعوتنامه کلاب هاوس در تابستان سال جاری

حذف دعوتنامه کلاب هاوس در تابستان امسال اتفاق خواهد افتاد

به تازگی کلاب هاوس که نسخه آن فقط برای کاربران iOS منتشر شده بود، نسخه اندروید را نیز منتشر کرد و روی مشکلات مختلف آن کار می‌کند. همچنین قرار است در تابستان امسال، حذف دعوتنامه کلاب هاوس برای دسترسی سریع‌تر اتفاق افتد.

کلاب هاوس

این نرم افزار خیلی سریع بین کاربران محبوبیت پیدا کرد و آمار نصب آن به شدت افزایش یافت. به محض انتشار نسخه اندروید آن، کاربران این سیستم عامل هم از آن به شدت استقبال کردند و حالا داده‌های آماری نشان می‌دهد در کمتر از یک هفته، تعداد نصب نسخه اندرویدی این اپلیکیشن دو برابر شده است. این شبکه اجتماعی صوتی توانست خیلی زود بین کاربران محبوب واقع شود و افراد زیادی در آن فعالیت زیاد و مداوم داشته باشند.

یکی از مشکلاتی که احساس می‌شود برای یک سری از کاربران وجود دارد، دعوت نامه ایست که برای نصب و داشتن حساب شخصی در آن، ضروری است. یعنی اگر کاربری دعوتنامه نداشته باشد، امکان حضور او در این پیام رسان نخواهد بود. برای همین این شبکه اجتماعی به کاربران وعده داده تا در تابستان سال جاری و در آپدیت‌های جدید، این محدودیت را برای راحتی بیشتر کاربران حذف کند. مطمئناً بعد از برداشتن این مانع از جلوی پای کاربران، تعداد نصب آن بیشتر از قبل افزایش خواهد یافت.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای تکنولوژی با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

مطلب پیشنهادی :
مک‌بوک پرو با وبکم 1080p مجهز خواهد شد
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *