انتشار نسخه بتای تلگرام با امکان اشتراک نمایشگر در گروه‌ها

نسخه بتای تلگرام با امکان اشتراک نمایشگر در گروه‌ها منتشر شد!

با انتشار نسخه بتای تلگرام با امکان اشتراک نمایشگر در گروه‌ها از این به بعد کاربران این امکان را دارند که در چت‌های گروهی خود، به کمک گزینه Screen Sharing ویدیوهایی که دوست دارند را برای مخاطبان خود به اشتراک گذاشته و از این ویژگی برخوردار شوند.

نسخه جدید تلگرام با قابلیت اشتراک صحه نمایش در گروه

تلگرام، پیام رسان محبوب کاربران، این‌بار برای بروز رسانی، به منظور جلب رضایت کاربران، نسخه جدید را با دو ویژگی جدید منتشر کرده است. این ویژگی‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا در تماس‌های گروهی خود، تجربه بهتری داشته باشند و سطح تعامل آنها افزایش پیدا کند. حالا استفاده از این امکان در گروه‌ها چگونه است؟ اگر قصد استفاده از این ویژگی را دارید، باید اسم گروه خود را تغییر داده و هشتگ vid# را به آن اضافه کنید. وقتی این کار را انجام دادید، با کلیک روی سه نقطه بالای گروه، گزینه جدیدی برای شما نمایش داده می‌شود. این گزینه همان به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش در گروه است.

اگر اعضای گروه هستید و آخرین نسخه بتا را نصب نکرده اید، پس امکان استفاده از این ویژگی، برای شما ممکن نخواهد بود؛ بلکه فقط صدای ویدیویی که در حال پخش است را می‌شنوید. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید، این است که کاربران هنگام چت، می‌توانند از پس زمینه انیمیشنی برای خود استفاده کنید که رنگ آن تغییر می‌کند. برای فعال کردن این گزینه، به قسمت تنظیمات پس زمینه مراجعه کرده و گزینه بک‌گراند انیمیشنی را انتخاب کنید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز دنیای تکنولوژی، مسیر مدرن بهترین گزینه است.

کلیدواژه : تلگرام
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *