انتشار اپلیکیشنی توسط فوتوروم، برای حذف پس زمینه تصاویر

فوتوروم و انتشار اپلیکیشن جدید

بعد از اینکه برای صاحبان  iOS  اپلیکیشن فوتوروم تولید شد، حالا به کمک بروز رسانی‌های جدید، صاحبان اندروید نیز می‌توانند از ویژگی‌های مختلف این اپلیکیشن برخوردار شوند. شاید بدانید که فوتوروم، در واقع نام یک استارتاپ فرانسوی است که تمرکز آن روی اپلیکیشنی با همین اسم است. این اپلیکیشن، برای ویرایش عکس فعالیت می‌کند و می‌توان از آن به عنوان اپلیکیشن حذف پس زمینه تصاویر نام برد.

در ابتدا این اپ فقط برای صاحبان  iOS  تولید شده بود و فعالیت می‌کرد. اما حالا مدتیست که برای اندروید نیز در دسترس است. از امکانات این اپ، ویرایش تصاویر مثل حذف پس زمینه آنهاست. شاید جالب باشد که بدانید بیشتر مراحل را به کمک هوش مصنوعی انجام می‌دهد. این اپلیکیشن به کسانی که می‌خواهند به صورت مبتدی عکس‌های خود را ویرایش کنند، کمک می‌کند تا ویرایش تصاویر خود را حرفه ای تر انجام دهند. به کمک این اپلیکیشن کاربران می‌توانند پس زمینه تصاویر را حذف کرده و یا جایگزین کنند. همچنین این امکان وجود دارد که روی تصاویر فیلتر اعمال کرده و آن را ویرایش کنند.

ویرایش تصاویر با فوتوروم
اپلیکیشن ویرایش تصاویر به صورت حرفه ای

صاحبان استارتاپ فوتوروم می‌گویند این اپ برای کسانی که در شبکه‌های اجتماعی به صورت حرفه ای فعالیت می‌کنند بسیار پر کاربرد است. مخصوصا افرادی که در زمینه مد و پوشاک به صورت حرفه ای در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند، از این اپ استفاده زیادی می‌کنند.

درآمد استارتاپ فوتوروم از چه طریقی است؟

این استارتاپ فرانسوی، از حق اشتراک کاربران درآمد زایی می‌کند. کاربران این اپ باید ماهانه 49/9 دلار و یا سالانه 99/46 دلار را برای استفاده از این اپ بپردازند. به صورت تفکیک فنی، این اپ از تکنولوژی یادگیری ماشینی (ماشین لرنینگ) استفاده می‌کند. این اپ سوژه‌های تصاویر را تفکیک کرده و از هم جدا می‌کند. آیا شما تا بحال از این اپلیکیشن استفاده کرده اید؟ اگر بله، از خدمات آن راضی هستید؟

مطلب پیشنهادی :
بررسی دوربین پیشرفته 13 پرومکس اپل

برای اطلاع از جدیدترین و بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی مسیر مدرن بهترین گزینه است.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.