احتمال تولید اپل گلس مجهز به خنک کننده

ممکن است اپل گلس مجهز به خنک کننده توسط این شرکت تولید شود!

امکان دارد اپل در هدست واقعیت مجازی خود، به تولید اپل گلس مجهز به خنک کننده برای مدیریت دما استفاده کند. احتمال دارد اپل در این عینک هوشمند یا سایر هدست‌های واقعیت مجازی آینده از این سیستم استفاده کند.

قبلتر دو متخصص، به منظور کاربری بهتر و راحت‌تر، همچنین استفاده از هدست‌های طراحی شده برای مدت طولانی‌تر توسط کاربران، پتنت‌های مختلفی را طراحی کرده و به ثبت رساندند. حالا به کمک متخصصانی دیگر در این زمینه، پتنت جدیدی را طراحی و ثبت کردند که همان خنک کننده برای هدست واقعیت افزوده اپل است. این پتنت جدید، HMD نام دارد و منظور آن، استفاده به مدت طولانی توسط کاربر است.

عینک واقعیت مجازی اپل

توضیحات در رابطه با این پتنت جدید:

«دستگاه‌هایی که روی سر نصب می‌شوند فناوری جذابی برای تجربه کاربری متفاوت فراهم می‌کنند و مانند سایر دستگاه‌های الکترونیکی، دستگاه‌هایی که روی سر نیز قرار می‌گیرند، می‌توانند مجهز به سیستم خنک کننده با قابلیت گردش هوا برای افزایش طول عمر قطعات الکترونیکی باشند که کمک می‌کند دمای گجت پوشیدنی نیز مناسب باشد.»

با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده، از اپل این انتظار می‌رود که دستگاه هدست واقعیت افزوده خود را در نیمه اول سال 2022 به بازار روانه کند و باید منتظر ماند تا دید اپل برای این محصول، چه ویژگی‌هایی را در نظر گرفته است.

برای اطلاع از اخبار جدید در دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
25 شهریور رویداد رسمی اپل
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.