احتمال وجود نمایشگر LTPO در آیفون 14 و ریت 120 هرتز

احتمال وجود نمایشگر LTPO در آیفون 14 و ریت 120 هرتز در همه مدل‌ها

برخلاف اینکه به نظر می‌رسید تنها آیفون 13 پرو و پرومکس به نمایشگر LTPO مجهز خواهند بود، اما حالا به نظر می‌رسد نمایشگر LTPO در آیفون 14 و ریت 120 هرتز در تمامی مدل‌های این نسل حضور خواهند داشت.

نمایشگر LTPO در آیفون 14

اگر این خبر درست باشد، کاربران نیاز ندارند برای اینکه نرخ تازه سازی 120 هرتزی داشته باشند، هزینه‌ای پرداخت کنند. علاوه بر این، الجی در تلاش است تا مقدار و سرعت تولید صفحه نمایش LTPO را افزایش دهد. هر چند که به طور مستقیم اشاره نشده که این صفحه نمایش، برای کدام یک از مدل‌های آیفون استفاده خواهد شد.

اخباری که از طرف بعضی منابع منتشر شده، حاکی از این است که الجی تصمیم دارد تولید بخشی از صفحات نمایشگر LTPO آیفون 13 و آیفون 13 مینی را انجام دهد. برای همین این شرکت باید خود را برای تولید این پنل‌های نمایشگر برای نسل جدید آیفون‌ها باشد. چرا که اگر قرار بر این باشد که در تمامی مدل‌های آیفون جدید از این صفحه نمایش استفاده شود، به خط تولید قوی‌تری نیاز خواهد داشت.

احتمالا الجی تولید این صفحات نمایش را از سال 2022 آغاز خواهد کرد و در این بین، سهم تولید صفحه نمایش توسط سامسونگ کاهش خواهد یافت. در حال حاضر سامسونگ تنها تولید کننده نمایشگرهای پیشرفته آیفون است. البته نسخه مینی از نسل جدید گوشی‌های اپل به احتمال زیاد حذف خواهد شد. و اپل روی گوشی بای ابعاد بیشتر تمرکز خواهد کرد.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی، به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی :
تقویت صداها در AirPods با نرم افزار Headphone Accommodations
کلیدواژه : آیفون 13آیفون 14
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.