شارژر بی‌سیم پیکسل استند برای گوشی پیکسل ۶

گوگل درحال کار کردن روی شارژر بی‌سیم پیکسل استند برای گوشی پیکسل ۶ است!

ظاهراً گوگل درحال کار کردن روی شارژر بی‌سیم پیکسل استند مجهز به فن است که بتواند نسل بعدی گوشی‌های هوشمند شرکت خود را بهتر و سریع‌تر شارژ کند.

شارژر بی‌سیم پیکسل استند

گوگل قصد دارد برای شارژ کردن سریع گوشی پیکسل ۶ از یک شارژر بی‌سیم رونمایی کند که این محصول به کمک فن‌های خنک کننده، گرما را از گوشی و خود دستگاه دور خواهد کرد. این دستگاه 10 واتی، به کاربر اطمینان می‌دهد که حرارت را از گوشی دور نگه داشته و مشکلی به وجود نخواهد آورد؛ بلکه با سرعت بالایی، تلفن همراه را شارژ خواهد کرد.

اولین رونمایی گوگل از این محصول به سال 2018 برمی‌گردد که گوگل آن را برای شارژ کردن گوشی‌های هوشمند پیکسل 3 و پیکسل 3 XL طراحی کرده بود. این محصول طوری طراحی شده بود که زاویه آن باعث می‌شد وقتی گوشی درحال شارژ شدن است، کاربر بتواند صفحه نمایش آن را به راحتی ببیند. در طی این سال‌ها، گوگل این محصول را بهبود داده و به ویژگی‌های آن افزوده است. برای مثال از دیگر ویژگی‌های افزوده شده به این دستگاه، گوگل کلاک است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با روشن شدن تدریجی هوا در صبح‌ها، از خواب بیدار شوند.

همچنین انتظار می‌رود که گوگل، پیکسل 6 را با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید طراحی خواهد کرد و باید برای آن شارژر جدیدی با ویژگی‌های جدید هم طراحی شود.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی با وبسایت مسیر مدرن در تعامل باشید.

مطلب پیشنهادی :
انتشار جدیدترین بتای عمومی iOS 15 و iPadOS 15 توسط اپل
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.