شارژر بی‌سیم مغناطیسی ریلمی، باریک‌تر و سریع‌تر از مگ‌سیف اپل

انتشار اطلاعاتی درمورد شارژر بی‌سیم مغناطیسی ریلمی که از مگ‌سیف باریک‌تر و سریع‌تر است

به نظر می‌رسد که شرکت ریلمی تصمیم دارد تا اولین گوشی اندروید خود را به همراه فناوری شارژ بی سیم مغناطیسی در تاریخ 12 مرداد رونمایی و عرضه کند. حالا پوسترهای تبلیغاتی، از انتشار شارژر بی‌سیم مغناطیسی ریلمی با سرعت بیشتر و ضخامت کمتر خبر می‌دهند.

شارژر بی‌سیم مغناطیسی

مدیرعامل شرکت ریلمی در حساب توییتری خود از دو بنر تبلیغاتی رونمایی کرده که اطلاعات این محصول جدید را نشان می‌دهد. اینطور به نظر می‌رسد که در این بنرها، به شرکت اپل و «مگ‌سیف» 15 واتی اشاره شده است. به طور مثال گفته می‌شود که این محصول، نازک‌تر بوده و 440 درصد سرعت شارژ بیشتری دارد. هرچند این شرکت مبنای مقایسه خود را مشخص نکرده، اما از آنجایی که تنها محصول جایگزین، مگ‌سیف اپل است، احتمالاً مقایسه با این شرکت صورت گرفته است.

برای اولین بار تصاویر این فناوری منتشر شده و علاوه بر نسخه‌های ارائه شده در گذشته اکنون نسخه نازک‌تر آن نیز به چشم می‌خورد. با این حال انتظار نمی‌رود که 440 درصد سرعت شارژ سریع‌تر برای نسخه کوچک در نظر گرفته شده باشد و به احتمال زیاد شارژر بزرگ‌تر از این ویژگی ریلمی بهره‌مند می‌شود. تولید و ارائه اینچنین فناوری برای رلمی، یک موفقیت بزرگ است. تابحال هیچ شرکت دیگری، امکان رسیدن به این سرعت را نداشته است. تابحال تنها شیائومی به سرعت شارژ سریع 80 وات رسیده و سایر رقبا به سرعت 50 وات دست پیدا کرده اند. هرچند که باید برای داشتن اطلاعات بیشتر درمورد این محصول، منتظر ارائه اطلاعات بیشتر و جزئیتر از طرف این شرکت باشیم.

مطلب پیشنهادی :
انتشار نسخه بتای تلگرام با امکان اشتراک نمایشگر در گروه‌ها

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای تکنولوژی به وبسایت مسیر مدرن مراجعه کنید.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.