مک بوک پرو و ایرپاد 3 در 2021 و ایرپادپرو جدید در 2022 معرفی می شوند

اپل هنوز در حال برنامه ریزی برای عرضه ی مک های اپل سیلیکون و ایرپاد تا پایان سال 2021 است اما ممکن است برای سایر محصولات تا سال 2022 منتظر بمانیم.

AirPod

در رویداد California Streaming شاهد معرفی آیفون 13 و به روزرسانی آیپد،آیپد مینی و اپل واچ سری 7 بودیم.با معرفی این محصولات،اکنون توجه ها به سمت رویداد محصولات رویداد بعدی اپل جلب می شود.

در خبرنامه یکشنبه ی بلومبرگ،مارک گورمن ادعا کرد که برخی از محصولات قرار است در سال 2021 رونمایی شوند و مدل های جدید مک بوک پرو و ایرپاد به زودی لانچ می شوند.گفته می شود که اپل پس از سه رویداد 2020،از استراتژی دو رویدادی برای 2021 استفاده می کند.

گورمن معتقد است که چند محصول وجود دارد که اپل هنوز آماده برای معرفی آنها نیست و در سال 2022 عرضه می شوند.

این محصولات شامل مک بوک پرو اپل سیلیکون،مک بوک ایر آپدیت شده و آیپد پرو با پشت شیشه ای و پشتیبانی از شارژر بی سیم می باشد.

همچنین شایعات دیگری مبنی بر به روزرسانی خط تولید ایرپادپرو وجود دارد.براساس این ادعا،ایرپادپرو جدید دارای سنسورهای حرکت برای ردیابی تناسب اندام می باشد و ساقه ی ایرپادها نیز کوتاه تر می شوند یا به طور کامل حذف می شوند.

براساس پیشنهادات گورمن،ممکن است در سال 2022 شاهد یک هدست واقعیت ترکیبی برای اپل باشیم که ویژگی های AR و VR را دارا می باشد.اما تصور می شود که عینک هوشمند اپل چند سال با معرفی و عرضه فاصله داشته باشد.

در حالی که قبل از عرضه آیفون 13 شایعاتی مبنی بر وجود عملکرد ماهواره در کارت ها وجود داشت اما گورمن معتقد است که اپل در حال کار بر روی این ویژگی برای مدل های بعدی است.با این حال اپل می تواند ویژگی های ارتباطات ماهواره ای را با گزینه ی “هنوز آماده نیست” در یک محصول فعال کند.

مطلب پیشنهادی :
تصاویر فاش شده ایرپاد پرو2
محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.