مک بوک ایر رنگارنگ !شما هم دوست دارید یکی از آن‌ها را داشته باشید؟

تصاویر،طراحی جدید مک بوک ایر رنگارنگ را نشان می دهند:

مک بوک ایر بعدی اپل از طراحی جدیدی برخوردار خواهد بود و مانند iMac 24 اینچی در طیف وسیعی از رنگ ها ارائه می شود.

در ویدیوی جدیدی که در کانال یوتیوب Front Page Tech بارگذاری شده است، پروسر توضیحاتی مبنی بر اینکه مدل های نسل بعدی مک بوک اپل در طیف وسیعی از رنگ ها ارائه می شود داده است و در آن رندرهایی از دستگاه های جدید را به تصویر کشیده است. پروسر در ویدیوی قبلی خود تصور می‌کرد که نسل بعدی مک بوک ایر به تراشه ی سیلیکونی M2 مجهز خواهد شد و جانشین M1 فعلی خواهد شد.

ظاهرا رندرهای پروسر براساس تصاویر فاش شده از محفظه آلومینیومی مک بوک ساخته شده اند. براساس گفته ی پروسر این تصاویر، برای مک بوک ایر می باشد زیرا مشخصاتی بسیار باریک دارد و شباهت هایی نیز به مدل های بعدی مک بوک پرو دارد. پروسر گفت که طراحی مک بوک ایر به طور کلی باریک تر است.

مک بوک ایرباریک تر در سال 2021

همانند کیبورد iMac 24 اینچی، صفحه کلید مک بوک ایر نیز ظاهرا سفید خواهد بود گفته می شود که کلید های بزرگتر باعث می شود عملکرد کل صفحه کلید پایین آید در نتیجه اندازه ی trackpad را کاهش می دهند.

مدل ترک پد احتمالی مک بوک ایر 2021

دو پورت USB-C وجود خواهد داشت که در دو طرف دستگاه قرار دارد. پروسر گفته است که پورت مگ سیف در تصاویر افشا شده قابل مشاهده نیست بنابراین به رندرها افزوده نشده است. در گزارش قبلی مارک گورمن از بلومبرگ گفته شده بود که مک بوک ایر و مک بوک پروی بعدی دارای کانکتور مگ سیف خواهند بود که دارای سرعت شارژ بیشتری است.

مطلب پیشنهادی :
تولید ماسک توسط شرکت اپل

درگاه USB مک بوک ایر 2021

در قسمت زیرین مک بوک ایر نیز تغییرات قابل توجهی مشاهده شده و دیگر چهار پایه ی پلاستیکی برای پشتیبانی ندارد.اما در عوض دو نوار عمودی وجود خواهد داشت.

نوارهای پلاستیکی مک بوک ایر 2021

گفته می شود پایین رندر مک بوک ایر دقیق تر از نیمه ی بالایی آن است. نمایشگر و اندازه حاشیه ی آن قابل حدس زدن نیست اما پروسر گفته است که مانند iMac 24 اینچی دارای حاشیه های سفید است.

یکی از مهمترین تغییرات،طیف رنگ های ارائه شده در مک بوک ایر می باشد. پروسر در مورد رنگ آبی و سبز مک بوک ایر با اطمینان صحبت کرده است اما وجود بقیه ی رنگ های iMac در مقایسه با سایر محصولات،رنگ های پاستلی بیشتری دارد.

پروسر به طور دقیق پیشبینی کرد که در اوایل سال جاری،طیف وسیعی از رنگ ها را در iMac خواهیم دید.با این وجود لازم به ذکر است که پروسر به اشتباه تصور می کرد که iMac M1 همان رنگ های آیپد ایر را خواهد داشت.

پروسر گفت که اگر مک بوک ایر به زودی لانچ شود،در اواخر سال 2021 عرضه می شود.این پیشبینی بسیار شبیه به بازه زمانی مشخص شده توسط گورمن است که می گوید اپل قصد دارد نسخه ی اولیه ی مک بوک ایر را در اواخر سال یا اوایل سال 2022 عرضه کند.

منبع:مک رومرز

عرفان اسماعیلیان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.