مشکل حساسیت صفحه قفل در آیفون ۱۲ مینی!

کاربران آیفون12 مینی گزارشاتی از مشکل در حساسیت صفحه قفل داده اند:

تعداد قابل توجهی از دارندگان آیفون12 مینی از زمان دریافت تلفن های خود،مشکلات حساسیت صفحه قفل را گزارش می دهند. انجمن MacRumors دارای یک پست است که چندین صفحه مشکل را عنوان می کند این موضوع را همچنین Reddit به اشتراک گذاشته است،جایی که کاربران بیشتری مشکلات مشابه را گزارش می دهند.

مسیر مدرن

این مشکل به خصوص برای کاربران هنگام کشیدن انگشت شست از پایین صفحه قفل به بالا برای باز کردن قفل صفحه یا هنگام فشار دادن فلش یا دوربین آشکار می شود.

صفحه ی نمایش همیشه فشار یا کشیدن به سمت بالا را برای باز کردن قفل تشخیص نمی دهد و به نظر میرسد که با بقیه ی انگشتان این مشکل کمتر است و با باز شدن قفل آیفون 12 مینی این مشکل پایان می یابد.

برخی از کاربران حدس میزنند که عدم پاسخگویی می تواند مربوط به مسئله رسانایی یا اتصال به زمین باشد زیرا گزارشاتی وجود دارد که نشان می دهد وقتی گوشی به شارژر دیواری متصل می شود یا هنگام لمس فریم بدون کیس،این مشکل خود به خود برطرف می شود.

با این حال هنوز اتفاق نظر درباره ی علت ایجاد این مشکل و اینکه آیا این مشکل به سخت افزار یا نرم افزار مربوط می شود، وجود ندارد. اما امیدواریم مشکل مربوط به نرم افزار باشد و اپل با انتشار به روزرسانی بتواند این مشکل را حل کند.

محمد معین اعلایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *